kaldırıldı

CreativeLabs

Minecraft Build Team
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Harita çok sade 75 TL bu harita için çok yüksek bir fiyat 75 TL'ye bu haritayı almak yerine daha başarılı işler çıkarılabilir, iyi çalışmalar.
Kimseye zorla satmıyoruz ve piyasanın içerisinde olan siz değilsiniz biziz, bırakında fiyatlara biz karar verelim.

CreativeLabs

Minecraft Build Team
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben düşüncelerimi belirttim, böyle bir yorum yapmanız çok kaba ve saygısızca nerede saçma ve gereksiz bir yorum yazdım?
Her türlü yoruma, düşünceye ve eleştiriye açığız, saygılıyız. Lakin tüm haritalarımızın altındaki yorumunuz "boş eleştiri" şeklinde olursa karşılığını alırsın. :) iyi forumlar

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
asıl kaba ve saygısızca olan satış konusunun altına "bu fiyata bunu alacağınıza başka bi şey alın" gibi bi şey yazmaktır kendi yaptığın terbiyesizliğin farkında mısın?

Sizinle diyaloğa girmeyeceğim, konunun uzamasını istemiyorum.

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Satış konusunu baltalamaya devam ediyorsun biraz daha devam edersen şikayet edicem

Bunun gerçekten baltalama olduğunu mu düşünüyorsun? Eğer bu yorumlar baltalamaya giriyorsa, şikayet edebilirsin. Bu yorumlarda baltalamaya giriyorsa başka bir şey demeyeceğim.

CreativeLabs

Minecraft Build Team
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bunun gerçekten baltalama olduğunu mu düşünüyorsun? Eğer bu yorumlar baltalamaya giriyorsa, şikayet edebilirsin. Bu yorumlarda baltalamaya giriyorsa başka bir şey demeyeceğim.
Satış konumuzda "buna 75 tl vereceğime daha güzel şeyler yaparım" demek direkt olarak baltalamaktır. Bizi geçtim sanırım kendi yazdığınıda anlayamıyorsun.