SkyBlock Sunucum İçin Öneriler:

ByVandetta

BENİM İÇİN FORUM BİTTİ
En iyi cevaplar
0
Merhaba Forum! Yarın SkyBlock Sunucumu Sizlerle Paylaşacagım. Yalnız sizden bir kaç öneri isteyecegim. sunucuma eglenceli ne yapabilirim? oyuncuları sıkmayacak eglenceli skriptler plugin vs varsa yorum atarsanız sevinirim. sunucuyu yarın açacagım fakat önerilerinize göre 2 gün daha uzayabilir.

Şimdiden teşekkürler.

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kendi skyblock sunucumda yapıcaktım ama kısmet olmadı sunucuda nerheri kapatıp onun yerine spawna bir tane kapı koy koyluden bilet alıp o kapıdan geçebilsinler bir tür boss zindanına atsın orada pvp açık olsun skyblockdan çıkıyor biraz ama boss dan düşecek itemleri spawner olarak ayarlarsan oyuncuları tatmin edecektir.

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Bi fikrim var. Nether portalı end portalı gibi yatık bir şekilde yapılsın.

ByVandetta

BENİM İÇİN FORUM BİTTİ
En iyi cevaplar
0
Kendi skyblock sunucumda yapıcaktım ama kısmet olmadı sunucuda nerheri kapatıp onun yerine spawna bir tane kapı koy koyluden bilet alıp o kapıdan geçebilsinler bir tür boss zindanına atsın orada pvp açık olsun skyblockdan çıkıyor biraz ama boss dan düşecek itemleri spawner olarak ayarlarsan oyuncuları tatmin edecektir.
Bunu nasıl yapacagım :D plugin falan varmı skript ?

OyunGG

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sanırım PC ile MCPE arasında karışıklık yaşıyorsun. MCPE sunucuları için çok büyük bir yelpaze bulunmamakta,yapılabilen en iyi oyunlar hunger games, faction ve kitpvp var. Elinde özel eklentiler varsa bilemem fakat bu platform için skript vs bulamassın, herşeyi kendin yazmalısın(paylaşılmış yoksa).

//Edit
Sanırım yanlış bölüme konu açtın :D