SkyBlock Yardım

MasterDuckyH14

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar SkyBlock'ta Otomatik Kar Makinesi Varmış Herhalde
Nasıl Yapılıyor ?

reisben55

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir Kardan adam , birkaç piston ve kürek ile sanırım :D

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Piston Falan Gerek Yok
Sadece Kartan Adamı 1*1 Bir Yere Koyup Altındaki Kar'ı Sürekli Kazabilirsin Kürek İle
Bu Tür SkyBlock Sunucuları Hiç Sevmiyorum SkyBlock Amacı CobbleStone'dir Bana Göre Bunlar Kar Ekleyip Amacını Bozuyorlar

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Piston Falan Gerek Yok
Sadece Kartan Adamı 1*1 Bir Yere Koyup Altındaki Kar'ı Sürekli Kazabilirsin Kürek İle
Bu Tür SkyBlock Sunucuları Hiç Sevmiyorum SkyBlock Amacı CobbleStone'dir Bana Göre Bunlar Kar Ekleyip Amacını Bozuyorlar
Bkz skyblockun lapisi :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

umut_

En iyi cevaplar
0
Bkz skyblockun lapisi :(

Sent from my iPhone using Tapatalk
Aynn :(
Sırf Çoğu Sunucuda Kar Var Diye Oynamıyordum Adamlar Cobble Kırmayı Bırakıp Kar Kasıyorlar Ve Çoğu Ayarsız Sunucuda Grass Kadar Level Verdiği İçin Çok Kolay Kasıyorlar :S

Avioteto

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sırf Çoğu Sunucuda Kar Var Diye Oynamıyordum Adamlar Cobble Kırmayı Bırakıp Kar Kasıyorlar Ve Çoğu Ayarsız Sunucuda Grass Kadar Level Verdiği İçin Çok Kolay Kasıyorlar :S
Bence Her Oyun Türünün 1 Lapisi Vardır.
Yapabilecek bir şey Yok :(

Barisoncu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Cooblestone kasmaya üşeniyoz :( onun yerine kar kasıp 1 envannter dolusu satıp 1-2 stack kırıktaş alabiliyoruz

Slower1903

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Cooblestone kasmaya üşeniyoz :( onun yerine kar kasıp 1 envannter dolusu satıp 1-2 stack kırıktaş alabiliyoruz
Aynen. Ama kar kasıp kasmamak kişiye göre değişiyor mesela kar satılan bir yer varsa kimi oyuncu sever kimi oyuncu sevmez. Bana göre kar kasıp satmak daha iyi çünkü iki saat taş kazıyoruz kazıyoruz kazıyoruz. Bir süre sonra sıkıyor. Yani zoru pek sevmem üşengecim bana göre kolay daha zevkli gelir.

umut_

En iyi cevaplar
0
Aynen. Ama kar kasıp kasmamak kişiye göre değişiyor mesela kar satılan bir yer varsa kimi oyuncu sever kimi oyuncu sevmez. Bana göre kar kasıp satmak daha iyi çünkü iki saat taş kazıyoruz kazıyoruz kazıyoruz. Bir süre sonra sıkıyor. Yani zoru pek sevmem üşengecim bana göre kolay daha zevkli gelir.
SkyBlock Amacı Kar Kasmak Değildir Cobbledir Belirli Yere Geldikten Sonra Adadan Cobble Generatörü Bile Kaldırıyorsun Zaten Tabi Oynamasını Bilene Siz 1.4 Zamanlarında SkyBlock Singledeki Hali Gibi Sunucu Oynamayı Görmediniz Galiba Hiç Kolaya Alıştınız
Girdiğim Sunucularda ASkyBlock ta 3 Ada Seçmeyi Açmışlarsa Direk Çıkıyorum
3 Ada Seçme Yoksa Markette Kar Varsa Gene Çıkıyorum
Bana Göre Değil Kar Kazmak

Slower1903

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
SkyBlock Amacı Kar Kasmak Değildir Cobbledir Belirli Yere Geldikten Sonra Adadan Cobble Generatörü Bile Kaldırıyorsun Zaten Tabi Oynamasını Bilene Siz 1.4 Zamanlarında SkyBlock Singledeki Hali Gibi Sunucu Oynamayı Görmediniz Galiba Hiç Kolaya Alıştınız
Girdiğim Sunucularda ASkyBlock ta 3 Ada Seçmeyi Açmışlarsa Direk Çıkıyorum
3 Ada Seçme Yoksa Markette Kar Varsa Gene Çıkıyorum
Bana Göre Değil Kar Kazmak
Yine yanıldın cobble konusunda. Skyblockdaki amaç cobble kasmak olsaydı pek sevilmezdi. Amaç görevleri yapmak. Ben gerçi kar ı (wqe.WQ:QW:) adayı genişletmek için kullanıyorum. ASkyBlock plugininde slabler pek level vermiyor öle olsaydı kar yerine tabikide cobble. Genişletince de görevler için farm otomasyon falan yapıyorum.
3 Ada konusuna gelirsek yenimi çıktı bilmiyorum ama biraz saçma geldi. Servera göre değişiyormu bilmiyorum ama bir serverda şöle bir ada vardı dikkatimi çekti Siyah elmas diye adayı kurdum farklılık bir kaç maden var altında bide sandıkta 3 elmas ve tarla eşyaları bitti. O çok sevdiğimiz cobble için lav ve su yoktu çok saçma geldi. Ama farklı adaları olan serverlarda oynuyorum artık. Nedense klasik adayı görünce oynayasım gelmiyor.
Edit: Alttaki yorum yüzünden benim beyin iflas :D

Son düzenleme:

umut_

En iyi cevaplar
0
Yine yanıldın cobble konusunda. Skyblockdaki amaç cobble kasmak olsaydı pek sevilmezdi. Amaç görevleri yapmak. Ben gerçi kar ı (wqe.WQ:QW:) adayı genişletmek için kullanıyorum. ASkyBlock plugininde slabler pek level vermiyor öle olsaydı kar yerine tabikide cobble. Genişletince de görevler için farm otomasyon falan yapıyorum.
3 Ada konusuna gelirsek yenimi çıktı bilmiyorum ama biraz saçma geldi. Servera göre değişiyormu bilmiyorum ama bir serverda şöle bir ada vardı dikkatimi çekti Siyah elmas diye adayı kurdum farklılık bir kaç maden var altında bide sandıkta 3 elmas ve tarla eşyaları bitti. O çok sevdiğimiz cobble için lav ve su yoktu çok saçma geldi. Ama farklı adaları olan serverlarda oynuyorum artık. Nedense klasik adayı görünce oynayasım gelmiyor.

Benim Anlatmak İstediğim Amaç İle Seninki Çok Farklı ben Genel SkyBloğun Amacını Diyorum Survival Halini Multide Ticaret Ve Görevler Giriyor İşin İçine Genede Market Düzeniyle Oynanmadığı Sürece En Fazla Adanı 100 Lvl Yaptıktan Sonra Cobblestone Generatör Adandan Kalkıyor Tarım VB Şeylerle Götürüyorsun İşi
Kar İşin İçine Gelince 1 Stack Cobble Kasmaktansa ( çoğu sunucuda hiçbir şekilde blockların verdiği leveller editlenmiyor ve çoğuda hazır paket olduğundan kar grass'ın verdiği xp yi veriyor ) Gerçi Şimdi SkyBlock Anlayışınıda Çok Değiştirdiler Dirt 5K Tanesi Cobble Ve Tarım Ürünlerini Satma Stackı 100TL Nasıl Kafaysa
Her Neyse Adam 8-10 Stack Cobble Kasıp 1 Stack Grass Almaktan Çekindiğinden Ve Cobble Kazmaya Üşendiğinden Direk Eline Küreği Alıp Saatlerce Kar Kazıyor Markete Satmaktan Parasınıda Kaldırıyor Adayı Seviyede Atlatıyor Bir Sunucuda Üşnemeyip Denemiştim Yaklaşık 1 Haftada Tarım Ve Cobble İle Full Grass Alıp Büyüttüğüm Ada 1K Lvl Olmuşken Sıfırlayıp Birde Karla Denemiştim Direk Bir Emeğe Girilmeden Onu Yapıp Onu Alıp Satıp Grass Alma Gibi Bir Mantığa Bulaşmadan Direk Kar Kaz Yerleştir Hesabı 2 2. Günün Sonunda Sadece Kar Kaza Kaza Markete Sattığım Gelirle Dia Kürek Parasını Çıkartıp Tekrar 1K Level Oldum Yani Burada Sunucuda Hiçbir Emek Kalmıyor Kar Gelirse
Yani Kısacası
Cobblestone Sat > Dirt At > Tarım Yap > Mob Trap Yap > Xp Kas > Enchli İtem Sat > Biraz Daha Dirt Al > Tarlanı Büyüt > Birkaç Gelir Kaynaığına Giriş > Gelen Paraların Hepsiyle Dirt Al Adanı Büyüt
Yerine
Kar Kaz > Daha Çok Kaz > Çok Çok Kaz > Markete Sat Para Kazan > Adanı Genişlet > 2 Günde 1K OL
Şunu Neredeyse Toplasan 3-4 Faction Sunucuda Oynamış Neredeyse Açılan Tüm SkyBlock Sunucularda Bir Yere Gelmiş ( Son 1 Seneki Sunucular Hariç ) Biri Olarak Söylüyorum Eğer Azda Olsa SkyBloğa Direk Multiplayer'da Kar Kasmak Yerine Single Playerde Xp Shoplu Map Aramaktan Başlamış Biriysen Anlarsın Bunları