[SkyLord][Skyblock][1.7.4][Herkesi Bekleriz][85.95.252.187]

ghost009

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0

Server Sürümü :1.7.4
İp Adresimiz :
85.95.252.187
SERVERİMİZ SKYBLOCKDUR

SPAWN
NETHER
ARENA
BAKKAL
VİPBİLGİ
VE BİRÇOK WARP

[Kurucu]Kaan
[Admin]Eren

HEREKESİ SERVERİMİZE BEKLERİZ

InfusionCoder

HTML CSS PHP Coder| MrCezmi| TeamCezmi
En iyi cevaplar
0
Hazır Plugin + hazır Map
Muhteşem Sunucu

NCTA

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Servere gelmeyin!!
+Neden
+Döverler.

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu Kapanmalı
1-Konu Yeri Yanlış
2-Serverin ve Resimlerin Kötü
Benim Dusuncem Server Kapanmalı
1-Hersey Hazır
2-Belesten Emeksiz Paranın Ustune Oturuyon.

ghost009

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
YENİ SPAWN FALAN YAPIYPRUZ KENDİ EMEĞİMİZLE

qwertwqe

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
böyle serverlar olmalı ki çürükler elensin sağlam oyuncular sağlam serverlara gelsin

Nipper

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lütfen Yaşınız +18 Den Küçük İse Bu İşlere Girişmeyiniz...

Slower1903

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bende bu serverı severdim severek oynardım plugin map hazırmı yoksa emekmi bakmazdım.Ama dün bir bakıma girmiş gircektim servera ve serverın pluginlerinde okadar hata olmamasına rağmen pluginleri değiştirmişler ve ben dahil herkesin her şeyi silinmiş.O kadar emeğim gitti adaya skyblockda ne lazımsa herşeyi yaptım o kadar görev için malzeme toplamaya çalıştım ama boşaymış.Bazıları var herkesin emeği gitti.Ama öle diyenlerde paso ada genişletmek o kadar.Serverın adı SKYLORD ama pluginde skylord yoktu ben görevlerde son ranka kadar geldim adamlar serverda skylord yok diyorlar böle bir şeymi olur.İçlerinden biri de diyor bizde görev yaptık bizimde gitti.Ve bunu diyen kişi de sadece 3 4 tane görev yapan biri.Plugin değiştirdiler diyorlar bunda skylord var plugin alıntıysa bn bu pluginli serverlarda hiç skylord görmedim.Yine o kadar görevi yapcam yine sıfırlıycaklar böle şeymi var.

ghost009

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Slower1903
Bende bu serverı severdim severek oynardım plugin map hazırmı yoksa emekmi bakmazdım.Ama dün bir bakıma girmiş gircektim servera ve serverın pluginlerinde okadar hata olmamasına rağmen pluginleri değiştirmişler ve ben dahil herkesin her şeyi silinmiş.O kadar emeğim gitti adaya skyblockda ne lazımsa herşeyi yaptım o kadar görev için malzeme toplamaya çalıştım ama boşaymış.Bazıları var herkesin emeği gitti.Ama öle diyenlerde paso ada genişletmek o kadar.Serverın adı SKYLORD ama pluginde skylord yoktu ben görevlerde son ranka kadar geldim adamlar serverda skylord yok diyorlar böle bir şeymi olur.İçlerinden biri de diyor bizde görev yaptık bizimde gitti.Ve bunu diyen kişi de sadece 3 4 tane görev yapan biri.Plugin değiştirdiler diyorlar bunda skylord var plugin alıntıysa bn bu pluginli serverlarda hiç skylord görmedim.Yine o kadar görevi yapcam yine sıfırlıycaklar böle şeymi var.

Tek sen değil birçok kişi görevlere uğraştı,Biz Eşyalrınızı nethere saklayın dedik sen yoktun Herkes Eşyasını kurtardı,Bu değişiklerden sonra server daha stabil ve lagsız oldu.Gerçek oyuncular kaldı

Son düzenleme:

ghost009

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Biz sana viplik ozelliklerini verdik yalan soyleme.Daha once ADalar sıfırlandı bunun 15 enchli elması kayblodu.Bu onun hesabını yapıyor ARkadaşı adminler 2 kere kufur etti banladık niye açıp parayı sana atalım ki.Herkes serverde spawner almak için günde kaç saat oynuyor sen gitmissin herkese spawner,diamond falan dağıtıyorsun EMEK HIRZILIĞı değil de NE BU !!!!BU Arada banını açtık ister gel oyna ister oynama

Barisoncu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
1 kere etti küfür arkadaşım onuda tam yazmadı .... dedi ve abisi yazdı tüm itemler o çardaydı o itemleri vermediniz