EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
gamer.png

Skyrim.jpg

Skyrim Hile Kodları
Skyrim'in o soğuk topraklarında yaşayan Kuzeyliler'e selamlar! Bugün sizlerle birlikte Skyrim'de oyununuzu ciddi anlamda kolaylaştıracak hile kodlarına bakacağız. Eğer hazırsanız Muhittin Abi çaylarımızı getirsin ve konuya geçelim.

Hile Kodları Hakkında
Hileler hakkında biraz bilgi işinize yarayabilir. Skyrim'de hileler sayesinde yapamadığınız görevleri geçebilir ya da duvarların içinden bir hayalet gibi geçebilirsiniz. Hatta ve hatta Skyrim'de ölümsüz bile olabilirsiniz. Bunlar tek tuşunuza bakan şeyler olduğunu da ekleyelim. Yani hileler ile yapabileceğiniz bunca şey vardır. Bense sadece iki üç tanesine örnek verdim.

Hilenin Zararları
Hilelerden zarar gören birçok kişi kayıt dosyalarına elveda etmek zorunda kalmıştır. Peki nasıl zarara uğrayabiliriz diyorsanız hemen anlatayım. Örneğin karşılığında eşya kazanacağınız bir görevi hileyle geçerseniz sıkıntı olabilir. Ya da anahtarla açmanız gereken kapıyı duvardan geçme hilesiyle geçerseniz de sıkıntı olabilir. Bu konuda Mephala'nın görevi örnek verilebilir. Siz gidip duvardan geçme hilesi ile oradaki eşyayı cebe indirirseniz sorun çıkabilir kayıt dosyanızda. Onun için oyununuz buga düşmedikçe ya da başınız sıkışmadıkça hilelere başvurmayın.

Hile Kullanmalı Mıyım?
Hilenin zararlarını duyunca gözünüz korktu galiba. Aslında o kadar da sorun değil bu şeyler. Sadece görev geçme hilesini kullanırken ya da eşya alma hilesini kullanırken dikkatli olunuz. Diğer hileler pek de sorun çıkaran türden değiller bana göre. Örneğin ben Skyrim'de bir yerde sıkışıp buga girince duvardan geçme hilesi ile oradan çıkmıştım. Kısacası hilelerin her zaman zararı dokunmuyor iyi yanlarının olduğu kısımları da görmek gerek bence.

Hileler
Gerekli uyarıları yaptığımıza göre o güzel hilelere geçebiliriz. Benim gibi bir oyunda hile olmazsa olmaz diyorsanız tüm hilelere aşağıdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu iyiliğimi unutmayın. Ayrıca hileleri çoğu oyunda olduğu gibi é tuşuna basarak gelen kısıma hileyi yazarsanız aktif olur. Eğer hile duvardan geçme, ölümsüzlük gibi hileler ise bunları da de aktif etmek için tekrardan yazmanız gerekir.

f.png

f.png

Küçük Bir Not
Öncelikle birçok Skyrim oyuncusunun fark ettiği gibi burada tüm hileler bulunmamakta. Burada bulunan hileler benim gözümde işe yarayan hilelerdir. Çünkü bazılarını hile bile sayamazsınız. Örneğin oyununuzu kapatmaya ya da kaydetmeye yarayan kodlar da mevcuttur. Sizce bunlar hile sayılır mı? Bence sayılmaz. Böyle gerteksiz kodlara yer vererek konuyu uzatmak yerine benim gözümde ve sizin de işinize yarayacak hilelere yer verdim. Resmi ise elimden geldiğince büyük yapmaya çalıştım. Umarım başarılı olmuşumdur.

Tarihin tozlu sayfalarına bir konuyu daha bıraktık.

Son düzenleme:

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
tcl, Skyrim hayatımı batıran kod :( Öğrendikten sonra her girdiğim yerde o kodu yazma gereği duyuyordum. En sonunda klavyeden engellemiştim konsol tuşunu. Bence hile için ayrı bir launcher yapsalardı oradan girince hile kullanabilseydik daha iyi olurdu :(

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
tcl, Skyrim hayatımı batıran kod :( Öğrendikten sonra her girdiğim yerde o kodu yazma gereği duyuyordum. En sonunda klavyeden engellemiştim konsol tuşunu. Bence hile için ayrı bir launcher yapsalardı oradan girince hile kullanabilseydik daha iyi olurdu :(
Tcl benim de çok kullandığım bir kod olmuştu. Özellikle cüce harabelerinde. Çünkü oralarda iki saat bulmaca çözeceksin de gidip temizleme yapacaksın da geçeceksin de uğraş anam uğraş.