Yardım Skyrim mouse bug sorunu.

Metalistik

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Skyrim oyununda mouseda sag ve sol cliki kullanamıyorum. Ilk girdiğimde çalışıyor ancak sonra çalısmıyor. O tuşları başka tuşlara (F ve H) atadım ancak benim için hiç rahat bir oyun olmuyor özellikle büyü yaparken. Yardımcı olabilecek olan var mı?

Düzenleme: Tab tuşu da çalışmıyor. Aynı zamanda yön tuşu+ alt'a bastığımda konsol kısmı açılıyor. Yokmudur bu sorunları yaşayan başka insanlar.

Son düzenleme:

Metalistik

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar flood yaptığımı farkındayım ancak bu konudan çok muzdaribim. Bana kafayı yedirtecek. Yardımcı olabilecek yok mu cidden? Flood içinde özür dilerim.

LavivaSurvival

IP: LavivaNW.Keyubu.Com
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
@Metalistik o oyunu sorunsuz oynaman için sana yardım edicem :)
çok sewdiğim ve herkesin oynaması gereken gerçekten hikayesi efsane olan bi oyun.

2 video atıcam çözüme ulaşırsın umarım

Metalistik

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
@Metalistik o oyunu sorunsuz oynaman için sana yardım edicem :)
çok sewdiğim ve herkesin oynaması gereken gerçekten hikayesi efsane olan bi oyun.

2 video atıcam çözüme ulaşırsın umarım
Merhaba çok teşekkür ederim. Bu videolar Mouseun çalışmaması ile mı ilgili yoksa çift mouse ve lagla mı ilgili? Bana sanki bunlarla ilgiliymiş gibi geldi :)

Son düzenleme:

LavivaSurvival

IP: LavivaNW.Keyubu.Com
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
@Metalistik tam bilmiyorum denemelisin die düşündüm.
birde klavye tuşlarını değiştirdiğinden olabilirmi tuşları sıfırlayıp orjinal halinde kullansan ?​

Metalistik

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
@Metalistik tam bilmiyorum denemelisin die düşündüm.
birde klavye tuşlarını değiştirdiğinden olabilirmi tuşları sıfırlayıp orjinal halinde kullansan ?​
Tuşları çoktan sıfırladım. Paylaştığın videolardaki bazı şeyleri de denedim. Zaman bulunca diğer gösterilen şeyleride deneyeceğim. Umarım bir çözüm yolu bulurum. Yardımların için tekrar tekrar çok teşekkür ederim.

Bu sorunu bu forumda birtek ben mı yaşıyorum yav :bey: