Skyrim Sistem Gereksinimleri

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
gamer.png

H2x1_NSwitch_TheElderScrollsVSkyrim_image1280w.jpg

Mutlu bir sabaha uyanıp foruma girdiniz ve konuya bakıyorsunuz. Yanınıza çayınızı aldınız ve konumu okumaya başladıysanız hepinize merhabalar! Bugün sizlerle birlikte Skyrim'de sistem gereksinimlerine ve oyun hakkında bazı bilgilere göz atacağız. Hazırsanız başlayalım.

Skyrim
Skyrim, Bethesda tarafından geliştirilen bir RPG temalı oyundur. Oyuna başlarken bir at arabasının içinde ilerlemekteyiz. At arabasının içinde olan Ralof bizle konuşuyor. O sırada olayı anlıyoruz. Meğerse bizler idama götürülen kişileriz.Daha suçumuzu bilmeden Skyrim'e yeni gelen ejderdoğanı öldürecekler. Kendi sonlarını getirmeye çalışıyorlar diye düşünürken Helgen adlı şehre varıyoruz ve İmparatorluk'un listelerini bekliyoruz. Sıra bize geldiğinde bir karakter ekranı açılıyor ve karakterimizi oluşturuyoruz. Karakterimizi oluşturduğumuzda listede adımızın olmadığını öğreniyoruz. Ama komutan bizi de idama gönderiyor. İlk başta bir Fırtınapelerin askeri öldürülüyor. Sıradaysa bizim kellemizi alacaklar. Tam cellat baltayı geçirecekken bir ejderha gelmesin mi ? Alduin geliyor ve bizi idamdan kurtarıyor. Evet, başlangıç senaryosu burada bitiyor ve karakter bizim kontrolümüze geçiyor.

Skyrim Hakkında Düşüncelerim
Skyrim benim hala oynamaya devam ettiğim oyunlardan bir tanesi. Oyundaki görev dünyası gerçekten de çok geniş. O kadar oynamama rağmen hala yapmadığım çeşitli görevleri keşfedebiliyorum. Tüm görevler bitse bile Skyrim'de dlc ile gelen yeni yerler, yeni zırhlar ve yeni görevler gibi birçok şeyde mevcut oluyor. Skyrim'in kötü yanları oyunda hala küçük küçük hatalar oluşmasıdır bana göre. Oyunda takipçinin bug mağduru olması gibi bazı buglar oyundan insanı soğutabiliyor. Onun dışında grafiklerini hala beğenmesem de benim için idare edecek düzeyde. Skyrim hala oynanabilir bir oyun olsa da yavaş yavaş bu özelliğini kaybediyor. Galiba onun da tarihin tozlu sayfalarına gömülme vakti geliyor.

Oyunu oynamak istiyorsanız sistem gereksinimleri tabii ki de önemli bir yer taşıyor. Bilgisayarınız oyunu kaldırmazsa mağdur olmamanız için aşağıya sistem gereksinimlerini bırakıyorum.

4.jpg

Sizlerle birlikte bir konumu daha noktalıyorum. Konumu sonuna kadar okuduğunuz için teşekkürler.
İyi Forumlar!

Son düzenleme:

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
cok dusuk ozelliklere sahip bilgisayarlarda da oynanabilen guzel bi oyun bi kez daha bunu anladim :lol: