Slender Man Hikayesi 2.bölüm=tacizci

mydeath05

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başımdan ilginç olaylar geçiyor.Rüyayı gördüğümden beri her şey daha karanlık adeta ! Şehirdeki insanlar bana tuhaf tuhaf bakıyor.Yolda yürürken izlendiğimi hissediyorum.Arkama bakıyorum fakat arkam hiç kimse olmuyor.Günlerce aynı rüyayı görmüştüm çıldırıyordum.Koridorda yürüyorum bir yere varıyorum oradan dev bir oda kapıyı açıyorum.İçeri giriyorum kapı aniden kapanıyor.Arkama baktığımda ise takım elbiseli suratsız beyaz kafalı bir adam.Bu rüyayı bir kaç hafta gördükten sonra yeni bir rüya gördüm.
Gece , sisli bir caddeyim.Arabalar parketmiş.Yürüyorum.Buraya nasıl geldiğim hakkında hiçbir fikrim yok.Elim paltomun cebinde.Yere bakıyorum.İlkbahar günü fakat farklı bir ilkbahar günü biraz daha soğuk , rüzgar çok şiddetli.Kaldırımda yürüyorum.Sonra bir sokak görüyorum.Sokakta bir kız var.Bir adam onu taciz ediyor.Kız yardım edin diye bağırıyor.Etrafıma bakınıyorum.Kimse yok sadece ben varım.
"Hey" diye sesleniyorum.Adam kızı bırakıyor ve benim üstüme yürümeye başlıyor.Kızı yere düşüyor ve ağlamaya başlıyor.Dudaklarından "Kurtar beni" dediğini anlıyorum.Adam yavaş yavaş yürüyor.Cebinden bıçağını çıkartıyor."Ne yapıyorsun sen ha" diyorum ürkek bir sesle.Adam gülümsüyor.Suratını hatırlayamıyorum bir türlü ama gülümsüyordu hatırlıyorum.Adam tam beni bıçaklayacekken uyanıyorum.
Bu rüyaya da anlam veremedim.Bir kaç gün boyunca bunu gördüm.Karım buna alışmıştı.Benim için endişeleniyordu.Bu yüzden benim için bir şey yapmaya karar verdi.İşteydim.Bir şirkette muhasebeciyim .İş çıkışına yakın beni aradı günlerden Salı idi .Bana bir adres verdi bir Pskiyatristin adresi olduğunu ve saat 19:45 de randevum olduğunu söyledi.İşten saat 19:00 da çıkıyordum.Kısacası kırkbeş dakikam vardı.Adresi biliyordum.Bizim şirkete on dakika uzaklıkta idi.
Saat 19:00 idi tam çıkıcak iken patron bana mesai verdi yarım saatlik bir iş olduğunu söyledi.Biraz telaşa kapıldım.İş ise saat tam tamına 19:36 da bitti.Koştuyordum.Fakat normal yoldan gitsem yetişemem diye düşündüm.Araba lanetler yağdırdım.Bir kaç gün önce bozulmuştu.Koşarak tenha bir sokağa girdim.Fakat koşmam bazılarının tuhafına gitti.Bu yüzden yürüdüm.Biraz rüzgarlıydı , elimi paltoma soktum.Etrafı göremiyordum.Çok sisliydi.Saatime bakmaya çekiniyordum.Bu kısa yolu kullanmayı iyi mi yapıyordum.Derken bir trafik lambası gördüm bozuktu.Bu sahneyi bir yerden hatırlıyordum.Bu sokağıda öyle rüyamdaki aynı sokaktı.Lambanın önünde durdum.Bozuktu.Bir kırmızı bir yeşil ışık oluyordu.Bir bağırma sesi geldi "Yardım edin" diyordu.Sesi takip ettim ve rüyamdaki gibi bir kız taciz ediliyordu.Etrafıma baktım.Orada bir insan görür gibi oldum ama çok sisliydi. "Hey" diye bağırdım.Sonra bunun çok da akıllı bir hareket olmadığını anladım.Adam kızı bıraktı.Kız yere düştü.Elbiseli yırtıktı.Elini bana uzatmaya çalışarak "Kurtar beni" demeye çalışıyordu.Adam cebinden bıçağını çıkardı.Sakallı gözlüklü az saçı olan kel bir herifti adama "Sen ne yapıyorsun" diye sordum korkuyordum.Titriyordum.Kekelemeye bile başlamıştım.Adam gülümsedi.Gözlerim fal taşı gibi olmuştu.Bu da bir rüya olabilir miydi ? Adam bana tam saplayacakken bir şey oldu.Adam dondu kaldı.Onun gözleride benden farksız değildi.Adamın gözlerinde korkuyu gördüm.Kız bağırdı.Adam yere düştü bıçağı da yere düşürdü.Sonra önümde bir gölge olduğunu farkettim.Benim gölgem olduğunu umut ettim ve arkamı döndüm...
Devam Edecek...