Slender Man Hikayesi 3.bölüm:ağacın Arkasındaki Adam

mydeath05

Ağaç Yumruklayıcı
Mesajlar
23
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
5
Puanları
0
Derin bir soluk aldım . "Kendini iyi hissetmiyorsan devam etmeyebiliriz." dedi bana kadın.
"Ah ,hayır problem değil .Arkamı döndüğümde orada biri yoktu ama onu hissettim."
"Peki ne yaptın." diye sordu. Gözlerinde hikayeme inanır ve yardım etmek istercesine bir bakış vardı.
"Yolun üstünde bir karakol vardı. Kızı oraya götürdüm. Adamı ise yerde bıraktım." .Gözlüğünü çıkardı ve masaya koydu.
"Bakın, ne düşündüğünüzü biliyorum. Bunu rüyanızda görmeniz size oldukça tuhaf geldi. Fakat beyinler bazen olacakları önceden görürler"
Kadına baktım. Dedikleri çok mantıksızdı. Geleceği bu kadar net bir şekilde görmek mümkün olamazdı. "Başka bir açıklaması var mı peki ?"
Kadın birden donakaldı. Bir kaç dakika konuşmadı. "Bildiğiniz gibi çoğu dinde Kötü Varlıklar ve Şeytanlar vardır..."Gözlerimi fal taşı gibi açtım. Bana bir şeytan mı dadanıyordu ? .
"Sadece Hristiyanlık ,Yahudilik yada Müslümanlık değil .Diğer tüm dinler dede var örnek olarak Budizm ,Hundizm gibi dinlerde bile var.". Hala bir şey anlamıyordum. Budizm le ne alakası vardı. Neler saçmalıyordu .
"Doktor bu varlıklar gerçek olsa bile benden ne istiyorlar." Kadın gülümsedi.
"Bir kiliseye git derim. Orada biraz vakit geçir." .İki görüş vardı. Biri bilimsel diğer si dini idi. İkisi de biraz bana mantıksız geliyordu .O gece rüya falan görmedim. Gördüysem de hatırlamıyorum.
Pazar günü doktorun tavsiyesi üzerine kiliseye gittim. Rahiple konuştum .Bana faydalı öğütler verdi. Bana şeytanın direk gelemeyeceğini başka bir şeyin olduğunu söyledi. Bana geçmişimi sordu. Daha önce yaptığım bir şey yüzünden cezalandırılıyor da olabilirmişim .Fakat hayatta kimseye zarar veren biri olmadığımı söyledim. Gözlerimde yalan olmadığını söyledi .Ya gerçeği söylüyormuşum yada ustaca bir yalan !
Salı günü yine Pskiyatrist'in ofisine gittim her şeyi anlattım. Dinle alakası olmadığını söyledim. Kadın bana yeni bir öneri sundu.
"İş hayatın çok yoğun biraz çocuklarınla vakit geçir. Parka falan götür onları .Hem temiz hava da alırsın." .Yine kadının önerisine sadık kaldım. Ve cumartesi çocuklarımı parka götürdüm. İki kızım bir tanede oğlum vardı. En büyükleri Serah Üniversite için şehir dışındaydı. Ortancaları David klasik bilgisayar düşkünüydü. Zaten salıncakta sallanırken telefonuyla oynadığını fark ettim. Lucy ise sekiz yaşındaydı. Okulda arkadaşlarıyla iyi geçinirdi. Öğretmeni "Kızınız çok zeki bir çocuk" diyordu dediğine göre zekası yaşının üstündeymiş. Oyun oynamayı çok severdi hele hele parka bayıldı. Bende ayağa kalkıp biraz spor aletlerine bineyim dedim. Biraz kurcaladıktan sonra bir yere oturdum. Çevreye göz gezdirdim. Fakat ağaçların arasında bir şey fark ettim ağaç kadar uzun boyluydu. Ve onu gördüm. Rüyamdaki gibiydi. Bana bakıyordu -yüzü olmasa bile hissediyordum- korktum. Kafamı başka bir yere çevirdim ve orada olmadığını fark ettim...
 Üst