SlimmWEB.com | Bot & DDoS Korumalı Minecraft Sunucu Paketleri | Yeni Nesil Ryzen 9 3900x Donanımlar | Her Bütçeye Uygun Performans Paketler

LostVanilla

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu host firması ile tecrübemi buraya yazacağım.
Bu gün sunucu tekrardan kapandı ve ulaşmıyorum. Gerçekten 1 ay kullandım ama 1 ay sonuna doğru taşıma işlemi diye sunucumuz kapandı. 1 hafta boyuncu sunucumuz kapalı kaldı. Beni ve oyuncularımı beklettiler. Bizde tamam olur böyle şeyler dedik konuyu kapattık. Sunucumuz açıldığı gibi tam 1 gün sonra tekrar kapandı bu sefer 'firewall düzenlemesi yapılacaktır kisa sureli kesinti olabilir!' şekilde yazdılar ama sunucum gün boyunca tamamen kapalı kaldı.
Artık gerçekten gına geldi bu host firmasını önermiyorum.
1.Destekleri çok yavaş dönüş yapıyorlar.
2.Sunucuları performans konusunda 10 üzerinde 4 puan verebilirim. Makine içeresinde hız düşüşler gün içeresinde görünmekte. Uzak Masaüstüne bağlanmak zaten bir çile bağlanıp bir işlem yaparsınız uzak sunucu sürekli yanıt vermiyor hatası alırsınız.
3. Piyasada fiyat konusunda en ucuz burası gibi gözüküyor. 'Ne demişler ucuz etin yahnisi yavan olur'
Sunucumu süresi dolunca sunucumu başka bir hosta taşımayı düşünüyorum.

Kötü Tecrübe olarak burayı diğer kullandığım host firmaları ile bir sıralamaya koyarsam.
Eh - 1.Keyubu Alman sunucularını kullandım kötüydü.
Kötü- 2.Batıhost Türkiye lokaysan olmasına rağmen lag donma takılma merkezi gibiydi.
Çok Berbat- 3.SlimmWeb Sürekli kesinti ve bakım mı arıyorsunuz işte tam size göre bir host.

Son düzenleme: