Snapchat Hesabı Silme

Brando

Zafer ancak ona inananlarındır.
En iyi cevaplar
0
Gza2Q2.gif

Snapchat Hesabı Silme

Snapchat son yılların en popüler sosyal Mecralarından.O kadar ki diğer paylaşım devlerinden olan Instagram bile geçtiğimiz aylarda Snapchat’in özelliğini kendi uygulamasına ekledi.

Ancak her platform herkese hitap etmeyebilir. Eğer siz de uygulamayı merak edip bir Snapchat hesabı açtıysanız ve merakınızı giderdikten sonra bir daha dönmeyi düşünmüyorsanız, hesabınızı tamamen silmek isteyebilirsiniz.

Gelelim şimdi Snapchat hesabınızı nasıl sileceğinize ilk olarak web tarayıcınızı kullanarak bu siteden snapchat hesabınızı giriş yapmak
snapchat-giriş-640x390.jpg

Giriş yaptıktan sontr böyle bir menü ile karşılaşacaksınız.
snapchat-hesap-640x429.jpg

Listedeki Hesabımı Sil seçeneğine tıklayın. Snapchat sizden giriş bilgilerinizi doğrulamanızı isteyecektir.
snapchat-sil-640x365.jpg

Tekrar Snapchat hesabınıza giriş yaptıktan sonra üyeliğinizin silindiğini ve 30 gün içinde tekrar giriş yaptığınız takdirde hesabınızın tekrar aktif olacağına dair bir bildirim alacaksınız
snapchat-devre-dışı-640x339.jpg

Bundan sonra yapacağınız tek şey 30 gün beklemek ve hesabınıza giriş yapmayı deneyerek hesabınızın silindiğine emin olmaktır
Gza2Q2.gif

mertakdem

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bende bize soruyosun sandım başlığı görünce :lol: Bilmeyenler için gayet güzel bir anlatım olmuş :)

LapisDüşmanı

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Denedim hesabım silindi denemeyin.
Edit: Konu yararlı teşekkürler