SNB | Hile Koruması Güncellemesi!

Hangisine Öncelik Vermeliyim?

• Kullanılan toplam oy
    14

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba. SNB için uzun zamandır bir hile koruması yapmayı planlıyordum. Sonunda bunu başardım. XP veya Level hile ile artırılamaz. Aynı zamanda .jar dosyası obfuscate edildi. Kimsenin kodlara bakıp yararlanmak istediğini pek düşünmediğimden yaptım bunu. Her neyse.

Aynı zamanda artık yapay zekaya karşı savaş kazanmak oldukça zor. Saldırılarınızı ıskalama şansınız var. Aynı zamanda arka arkaya güç saldırısı yapıp basitçe kazanamazsınız. Yakında 10 saniyelik düşünme süresi eklediğimde işler baya zorlaşıcak ve ZOR dediğimiz mod imkansız bir hal alacak.

Aşağıda indirme ve virustotal linklerini bulabilirsiniz. Konuya resim eklemenin gerekli olduğunu düşünmüyorum. Altı üstü 4 tane menü var zaten göreceğiniz. Bunlara da bakıverin kendiniz :D

Bonus olarak aşağıda bir arkadaşımızın, özel şifrelerdeki md5'i kırmaya çalışırkenki çırpınışlarını görebilirsiniz:

TheMuhammed2188

Java <3
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İşte şimdi kendimi bir hejkır gibi hissettim. :sinsi1:

beyniniz yandı değil mi
günlük egomu kastım
bu arada ilk yorum

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Hll devam böyle ama program düzgün bir şekil alana kadar indireceğimi sanmıyorum ._.

Kod şifreleme için md5'in md5'inin md5'ini alırsan çözmesi imkansız olur.

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yanlız kodların devamı yok ekrana sığmadı :D

Bu arada bu ne ? :D
Nazarın mı değdi anlamıyorum ki. Sırf bu olayı düzelticem diye kod ağlıyor şu anda. Kodun hiçbir yerinde "kayıt dosyasını temizle" demediğim halde oyuna girişte temizliyor. Hala sebebini anlayamıyorum. Önceden güzel güzel çalışıyordu :/