SNB Ne Şekilde Devam Etmeli?

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence hata yapıyorsun sormakla, seviyorsan devam et :\

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında konu "devam etsin mi" sorusundan daha çok "ne şekilde devam etsin" sorusuna döndü :D Yani şu anda fikir toplamaya çalışıyorum. @AdexTR bile konuyu beğenmişken devam etmezsem ayıp olur zaten :D
Oyunu denicem de indirme linkleri kırık :/ bir halledip etiket atabilecek misin?

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyunu denicem de indirme linkleri kırık :/ bir halledip etiket atabilecek misin?
Ohow. İndirme linklerinin hepsini ben dosya.host ile yapmıştım ve dosya.host kapanmış. Kısaca 1 yıldır uğraştığım bütün o şeyler kayboldu şimdi :/ Elimde de o versiyonların hiçbiri yok ki şimdi. Sadece SNB'nin savaş sistemini bozup devam etmediğim 3. versiyon var. Onu vereyim bari.

İndirme: http://s4.dosya.tc/server5/a4lmc7/SNS.jar.html
Virustotal: https://www.virustotal.com/#/file/3...64b77948bf84f7113a792d5c954ea092571/detection
(Kullanıcı adı ve şifreye istediğin bir şeyler salla. Bir değerleri yok. Savaş sistemini bitirdiğimde çok oyunculuyu eklemek için hazırlıktı orası ama savaş sistemi hiç bitmediği için o da değersiz olarak kaldı :/ Geri kalan bilgileri de konularda anlatmıştım zaten.)

Yalnız yeni fark ettim. Bu konu bütün SNB konuları içerisinde en çok beğeni alan konu oldu :D

Şu anda projeyi başlattım diyebilirim. Şimdilik menüleri yapmaya başladım. Tabi hala aklımda oyunun nasıl olacağı hakkında tam bir fikir yok ama zamanla gelmesini bekliyorum. (Forumdan gelmeyeceği netleşti çünkü :/)

java10

kız çava bana kahve yap
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
dünya savaşı şeysini yap bence, bu snb multiplayer olsa bile çok fazla oynanmayabilr ama dünya savaşında daha farklı olacağını düşünüyorum

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
dünya savaşı şeysini yap bence, bu snb multiplayer olsa bile çok fazla oynanmayabilr ama dünya savaşında daha farklı olacağını düşünüyorum
Zaten benim de aklımda o vardı. Şu an menülerden falan hafiften girdim yapmaya. Oyun kısmına geçince sabah akşam fikir yazıp çizmem gerekicek :/