SönmezMC rehber rezilliği

StringCraft

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ne farkeder ? Sonuc olarak reklam girer isterse hypixel olsun isterse 0 oyuncusu olsun sonucta sw ismi vermek yasak iyi forumlar.

OzanalpTR

Real Life | RPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ne farkeder ? Sonuc olarak reklam girer isterse hypixel olsun isterse 0 oyuncusu olsun sonucta sw ismi vermek yasak iyi forumlar.
Ama Arkadaş Konuda Haklı CubeCraft Premium Sunucu Ve Minecraftın En İyi Sunucularından Biri TOP 10 Yapsalar İlk 5 Girer
Sırf Bunun İçin Mutelemek Bana Göre Sana Garezleri Var.

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucu bilinmese mutelemesi doğru olurdu.Fakat çoğu kişi cubecraft,hypixel,hivemc gibi sunucuları biliyor.Yani bu şeye benzer.Mesela biri Dünya'nın en iyisi olsun,ve onu herkes bilsin.Ama sakın adını söylemeyin diyorlar.Bu saçmalıktan başka bir şey olmuyor.

StringCraft

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kesinlikle katılıyorum.

aynen öyle dostum.

mantık bu
1.si rehber alimini admin gamemodeon yapiyor,
Siteden destek olarak bildirsen acardik muteni
Sunucum forumdaki reklaminda 1 adet kotu yorum yok nerdesye
Burdada konu acip milleti kiskirtmaniza gerek yoktu.
Evet 10 20 kisilik sunucumuz aylik mobil odeme ve %40 lik bir komusyon olmasina karsin 150 tlnparasini cikarmakta oyuncu sayimiz bizim kalitemizi gostermez ben eminimki bir cok 50 60 kisilik sunucudan fazla kazaniyoruz cunku biz adaletliyiz oyuncu p4 verip vipe p10 vermiyoruz
10 20 kisilik sunucum 7 aydir konu sabitleme almakta
10 20 kisilik sunucumuz fotografi
https://hizliresim.com/vJoBa6

Son düzenleme:

KarakuleMC

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Kurallar katıdır. Adamlar sırf yüksek ve tanınan bir sunucu diye yaptığın reklama tolerans gösteremezler.
Sen bu sorunu kışkırtarak belirtmişsin. Yaptığın hoş değil.
Zaten Türkiye'de en kaliteli dediğin sunucular bile Yabancı sunucuların yaptığı şeyleri çal, kırp, çevir mantığı ile size sunuyor.

OzanalpTR

Real Life | RPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kurallar katıdır. Adamlar sırf yüksek ve tanınan bir sunucu diye yaptığın reklama tolerans gösteremezler.
Sen bu sorunu kışkırtarak belirtmişsin. Yaptığın hoş değil.
Zaten Türkiye'de en kaliteli dediğin sunucular bile Yabancı sunucuların yaptığı şeyleri çal, kırp, çevir mantığı ile size sunuyor.
Yiğen Kural Katıdır Eyw Ama CubeCraft Al Burdada Reklam Yaptık Forumdan Banlanmamız Gerek O Zaman ?