Sohbet Gardiyanı | Oto Mute | Bug Çözüldü, Sorunsuzdur | 1.8.x / 1.16.x | ragbeen#4339

ragbeen

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
her harfin ayrı kombinasyonu var. discordda açıkladım sana. hala daha itiraz edersen dediklerimi tekrar oku.
gel münakaşa edelim diyorum hadi en iyisi sensin diyip banlıyor asvhbkjucgysfahjcbhkalscuy şaka gibi 12 yaşında daha sütünü içmemiş bebeye laf anlatmaya çalışıoruz daha ne beklersin :D

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
gel münakaşa edelim diyorum hadi en iyisi sensin diyip banlıyor asvhbkjucgysfahjcbhkalscuy şaka gibi 12 yaşında daha sütünü içmemiş bebeye laf anlatmaya çalışıoruz daha ne beklersin :D
daha sk kodlamayı bilmeden gelip paylaşan adamı banlarım da söverim de istersem. hadi işine bak SK USTASI

ragbeen

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bakmadımmı sanıyosun :D adam tabii ki güzel yapmış ama 1.16 uyumlu değil benim başlığa bak ?? 1.8 1.16 , ben bu sk yı kendim yaptım demiyorum ki sorunları vardı düzeltip yayınladım gelmiş burada boş yapıosun hadi köyünee konuştukça batıyosun kardeşim

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
bakmadımmı sanıyosun :D adam tabii ki güzel yapmış ama 1.16 uyumlu değil benim başlığa bak ?? 1.8 1.16 , ben bu sk yı kendim yaptım demiyorum ki sorunları vardı düzeltip yayınladım gelmiş burada boş yapıosun hadi köyünee konuştukça batıyosun kardeşim
no comment. hadi işine USTA SKRİPTER xd

ragbeen

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
tabi haksız olduğunu ve boş yaptığını anlayınca " no commont hodo oşono osto skroptor " asugcyhkjsagyhcbnjalskhygctfhsdavsvsdvds YILIN CEM YILMAZI kuasfycjhbkasuogcıftuagc

OnePage

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
2894712955235820 kere yazılmış skripti paylaştıgın için teşekkürler sıktı artık çok sıktı 2017-2018den kalma bir şey

KanedgyBO

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
çoğu gibi bu da buglı amca yazınca neden mute yiyelim