Sohbet-Gardiyani v4 - Oyuncularınız küfür edince, otomatik olarak özür dilesin! - Spam, Küfür, Caps, Reklam Korumaları - Videolu!

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
En iyi cevaplar
3
123820

Merhaba arkadaşlar, eski sürümlerde kalan Sohbet-Gardiyani eklentimi,
hala bazı sunucularda kullanıldığını gördüğümden dolayı, sizler için yenilemek istedim.

- Küfür koruması
- Spam koruması
- Capslock koruması
- Komut spam koruması
- Reklam koruması
- Küfür ve reklam yapanlara ayarlanabilir cezalar
- Otomatik chat temizleme sistemi (bireysel/global)

Daha iyi ve daha zevkli bir küfür koruma algoritması içermektedir.
Oyuncularınız herhangi bir küfür ettiğinde, sizin belirlediğiniz mesajları gönderecek!

Ldk4NJ.png

123884

Discord;
>>TheLegend<<#6052

Son düzenleme:

KnightNetWork

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eklentiyi çok beğendim. Birde öneri sunmak isterim. Anti Unicode ve yasaklı kelimelere boşluk koyunca korumayı geçiyorlar bazen onu da engellesen tadından yenmez.

Başarılar.

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Bir önceki sürüm gibi göz kamaştırıcı renklerden kurtulmuş eklenti tebrikler.

1DENİZ

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
2
Eline sağlık.
Cümle içerisinde geçenleride engelleyen ve geçmeyenleride engelleyen iki farklı sistem eklemen daha iyi olur
Log kayıt etmeside gerek ve reklama yapılıcak işlemleri configden kendimiz özelleştirerek ekleyebilelim

>>TheLegend<<

En iyi cevaplar
3
Birileri demişti ki kral öldü, şimdi desinler ki kral geri döndü
Güzel plugin Algoritma güzel yani tebrikler thelegend
Bir önceki sürüm gibi göz kamaştırıcı renklerden kurtulmuş eklenti tebrikler.
Teşekkürler
Eklentiyi çok beğendim. Birde öneri sunmak isterim. Anti Unicode ve yasaklı kelimelere boşluk koyunca korumayı geçiyorlar bazen onu da engellesen tadından yenmez.

Başarılar.
Anti unicode eklenilebilir önemli bir özellik, hatta eklerim birazdan teşekkür ederim önerin için
Eline sağlık.
Cümle içerisinde geçenleride engelleyen ve geçmeyenleride engelleyen iki farklı sistem eklemen daha iyi olur
Log kayıt etmeside gerek ve reklama yapılıcak işlemleri configden kendimiz özelleştirerek ekleyebilelim
Her küfür edeni log olarak kaydetmek ne kadar gerekli bilemem ama reklamlar için önemli olabilir
Küfür edenlere ve reklam yapanlara ayrı ayrı ayarlanabilir otomatik cezalar uygulanabilir, bu özelliğide yukarıdaki diğer arkadaşın önerisiyle birlikte bir sonraki güncellemede eklerim. Önerileriniz için teşekkür ederim.

1DENİZ

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
2
Teşekkürler

Anti unicode eklenilebilir önemli bir özellik, hatta eklerim birazdan teşekkür ederim önerin için

Her küfür edeni log olarak kaydetmek ne kadar gerekli bilemem ama reklamlar için önemli olabilir
Küfür edenlere ve reklam yapanlara ayrı ayrı ayarlanabilir otomatik cezalar uygulanabilir, bu özelliğide yukarıdaki diğer arkadaşın önerisiyle birlikte bir sonraki güncellemede eklerim. Önerileriniz için teşekkür ederim.
Küfürü loguda önemli olabiliyor neden mute yedim küfür etmedim ki diyebiliyorlar
Veya hatalı küfürleri loglardan tespit edebilmeliyiz örneğin "mal" ekledik cümle içerisinde geçtiğinde hatalı olabilir
Bu nedenle " mal " boşluk ile ekleyebilelim ki hatalı atması en az duruma insin log kayıtlarıylada bunu görebilmek daha iyi olur

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Reyis spam ve küfür koruması için prefix değişmiyor. Sohbet-Gardiyani olarak kalıyor prefix. El atarsan sevinirim <3

>>TheLegend<<

En iyi cevaplar
3
Sohbet Gardiyani v4.1
- Prefix ayarlanabilir.
- Reklam ve küfür edenlere ayarlanabilir yaptırım uygulanabilir.
- Yaptırım uygulandıktan sonra oyuncuya özelleştirilebilir mesaj yollanabilir. (%oyuncu%=küfür/reklam yapan oyuncu)
124422

Sohbet-Gardiyani'nı güzelleştirmek için daha fazla öneriniz varsa lütfen yazın arkadaşlar.

Son düzenleme:

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sohbet Gardiyani v4.1
- Prefix ayarlanabilir.
- Reklam ve küfür edenlere ayarlanabilir yaptırım uygulanabilir.
- Yaptırım uygulandıktan sonra oyuncuya özelleştirilebilir mesaj yollanabilir. (%oyuncu%=küfür/reklam yapan oyuncu)
Ekli dosyayı görüntüle 124422

Sohbet-Gardiyani'nı güzelleştirmek için daha fazla öneriniz varsa lütfen yazın arkadaşlar.
Cümlelerin ilk harfini büyük yapma ekleyebilirsin mesela

Aberto

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Güzel olmuş, buna ignore, tooltip, auto-broadcast falan yakışır. API'si de var mı? Gerçi komut kullandığı için pek gerek kalmamış ama.. Temiz plugin.

HardBone

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Efsane bir plugin. Ellerine sağlık bunun gibi pluginlerin varsa veya biliyorsan paylaş. Sunucuma ekliyorum :)

kalpazankizan321

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu eklenti için vault falan mı gerekli denemek amaçlı indirdim ama hiç sohbet düzeni gözükmüyor yani default sunucu gibi