Sohbet

Tiberius

TeamCube
En iyi cevaplar
0
Merhaba forum üyeleri, eskiden sohbet kısmı vardı gerçi ben çok aktif kullanmıyordum ama ara ara girip okuyordum, şimdi o sohbeti Discord diye bir siteye taşımışlar oraya da kaydolmak falan lazım. Bana sorarsanız eski sistemin geri gelmesi lazım ama forum üyelerinden ses yok galiba buna benzer bir talep görmedim, siz ne diyorsunuz arkadaşlar? Eski sohbet gelmeli mi yoksa devam mı etmeli bu yeni site (Discord) üzerinden diye sorsam ne dersiniz?

@grkmkprl @BerkKrkmz @MedetYldrk @Ragnarak @Zorinkun @Lunniare @Glyphl

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Eskisi kadar aktif yok, bu yüzden pek açıkçası beni etkileyen bir durum değil. Üzgünüm.

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Discord şu an çok popüler ki bence boş değil hakkını veriyor, o yüzden neredeyse her topluluğun kendi discord sunucusu var ve oradan sohbet ediyorlar.

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
vallahi buradaki sohbet de aktif değildi discord serverı da aktif değil değişen bir şey olmadı xd xdxdxdxd

grkmkprl

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hazır etiketlenmiş iken ufak bir şeyler yazmamda fayda var. Forumları kullanan birisi değilim bu forumun eski üyelerindenim fakat aktif kullanmıyorum. Tek amacım güzel haritalar sunmak ve yaptıktan sonra burada paylaşmak, sonra da kullanıcıların buna yönelik sorularını cevaplamaktır. Şimdi bir şey söylesem sanki forumu kullanıyorsun muhabbetine bağlanmasın diye yazayım dedim.
Asıl soruya gelirsem Discord'un forumda ki sohbet kanalından daha aktif olduğunu düşünüyorum ve kaldırılmasını yanlış bulmuyorum. Sohbetin kaldırılması sayesinde ana sayfa teması daha da sadeleşmiş ve bütünleşmiş oldu, teşekkürler.

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
Screenshot_20200919_105128.jpg

Mesaj bu kadar.​