SonCesurlar|1.12.2| İP: SonCesurlar.Rabisu.com | OP MU EMEK Mİ ? SEN KARAR VER! | EFSANE SUNUCUMUZ TEKRAR AÇILDI!

oNoobReis

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Gençler gerçekten baya iyi admin ler yardımcı oluyo oyuncular arası haksızlık yapılmıyor sky block için en iyi serverlerden birisi

05316594940

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

SONCESURLAR SKYBLOCK SERVERİ ŞİMDİ TEKRAR KARŞINIZDA! ÖNCEDEN NADİR SEÇKİN OLAN SKYBLOCK SERVERİMİZ şu an SİZE DAHA BÜYÜK BİR ŞEKİLDE HİZMETİNİZDE! SKYBLOCK SERVERİMİZ 2016 ŞUBAT TARİHİNDE AÇILMIŞ VE BİR ÇOK BİZİ ÇEKEMEYENLERİN SALDIRISINA UĞRAMIŞ AMA YİNEDE DİMDİK OLARAK AYAKTA KALARAK HERKESİN BEĞENİSİNİ KAZANMIŞ OLAN BİR SUNUCUYUZ. SONUNDA SUNUCUMUZ 9 AY BOYUNCA OLANLARA DAYANAMAYIP KAPATMAK ZORUNDA KALMIŞTIK. AMA ŞİMDİ BOMBA BİR ŞEKİLDE GERİ DÖNÜYORUZ.

IP : PLAY.SONCESURLAR.COM

Sürüm : 1.8.X

Lokasyon: TÜRKİYE

Slot: 50 Kişi

Kurucu: Over_Brave

Admin: GoveNEX

SKYBLOCK

100000-500000-1000000 Level Olunca Ve Tüm Görevler Bitince Sky-Son-SonsuzLORD Olma

Bu Serverda 1. Olmak İçin Yarışacaksınız!

Gerekli görevleri tamalayınca "/lordol" komutları ile lord olma!

Cesur-Son-SonCesur Chestleri!

/sat ile markete gitmeden kolay satma!

Yaratık Öldürünce %1 SC PUAN Düşürme Şansı!

SC PUAN ve SC BONUS ile Özel Köylü TİCARET MERKEZİ!

Cana Yakın ve trollemeleriyle Adminler

/ignore isim şeklinde istemediğiniz kişileri engelleyebilirsiniz!

SPAWNERLAR VE LORDLAR

BALIK TUTMA

YETKİLİLER

MARKET

BİLGİ

MOB FARM

ARENA

EVENT

VİP MARKET

VİP BİLGİ

SC BONUS

IP : play.soncesurlar.com

UMARIM BEĞENİRSİNİZ!

YENİLİKLER GELDİKÇE BİLGİLENDİRECEĞİZ!

05316594940

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
yavuz ben theblood serverın bokunu cıkarrtınız iyice chest pl si kalkmıs ve benım ıcınde pig sp 2 adet p4 set full ozellktte dıa kılıc
daha neler neler bune lan gerı getırın barı haber verseydınız eger yapılmasa ben serverı bırakmayı dusunuyorum herseyım içiçndeydi aletlerim yanı ozel olan herşeyim /chest in içindeydi

yavuz55sc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yavuz ben theblood serverın bokunu cıkarrtınız iyice chest pl si kalkmıs ve benım ıcınde pig sp 2 adet p4 set full ozellktte dıa kılıc
daha neler neler bune lan gerı getırın barı haber verseydınız eger yapılmasa ben serverı bırakmayı dusunuyorum herseyım içiçndeydi aletlerim yanı ozel olan herşeyim /chest in içindeydi
Kardeşim hem sunucuda hem discorda yapıldı. Biz görevimizi yaptık. Gerisi size düşüyor bilmediğim bir şey HAKKINDA YORUM YAPMA!