SonCesurlar | 1.12.2-1.8.X | SonCesurlar.Rabisu.Com | İSTER 1.8 İSTER 1.12 YENİLİKLERİ İLE OYNA! |Anti Hile-Ninja Moblar-SC SAT-GOREV-SC PUAN-EMEK!

Frambuaz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuda yöneticilerde dahil herkes küfür ediyor. Oynamak isterseniz falan ona göre girin yani. Her an sizede sövebilirler.

Ekli dosyalar

• 2018-10-14_19.37.00.png
    2018-10-14_19.37.00.png
    366.9 KB · Görüntüleme: 234

SC_Riber

SC-Riber.Games
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuda yöneticilerde dahil herkes küfür ediyor. Oynamak isterseniz falan ona göre girin yani. Her an sizede sövebilirler.
Merhaba
Frambuaz
Attığınız ekran görüntüsünü inceledik. Gerekilen yapılmıştır. Fakat bu tür sorunlarınızı foruma değilde discord adresimize atmanız hem sizin için hem bizim için daha iyi ve hızlı yöntem olucaktır. Fakat burda sizinde yetkilileri galeyana getirdiğiniz çok belli. İyi oyunlar dilerim.
unknown (1).png

SonCesurlar yönetim ekibi.

Frambuaz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba
Frambuaz
Attığınız ekran görüntüsünü inceledik. Gerekilen yapılmıştır. Fakat bu tür sorunlarınızı foruma değilde discord adresimize atmanız hem sizin için hem bizim için daha iyi ve hızlı yöntem olucaktır. Fakat burda sizinde yetkilileri galeyana getirdiğiniz çok belli. İyi oyunlar dilerim.

Discord adresinizede iletmiştim fakat pek ilgilenen olmadı. Hem zaten ben yaşadığım mağduriyeti herkesin görmesini tercih ederim. Diğer insanlarda bilsinler nasıl bir sunucuya gireceklerini. Benim zaten hiçbir diyaloğum olmadı. Kendi oyuncunuzla küfürlü olarak tartışmanız beni çok rahatsız etti. Umarım o oyuncuyada, ekibinizede gerekli uyarıları yapmışsınızdır.

SC_Riber

SC-Riber.Games
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Discord adresinizede iletmiştim fakat pek ilgilenen olmadı. Hem zaten ben yaşadığım mağduriyeti herkesin görmesini tercih ederim. Diğer insanlarda bilsinler nasıl bir sunucuya gireceklerini.
Merhaba Frambuaz

Discord sunucumuza baktık herhangi bir şikayet bulamadık attığınıza dair bir delil verirseniz yardımcı olabiliriz.Gerekilenin yapıldığını görmeniz için aşağıdaki spoileri açınız.
unknown (2).png

Bu arada üstteki mesajımızdaki ekran görüntüsündeki bilgilere göre diyaloğa girdiniz ve adminleri kışkırttığınız çok bariz ortadadır.

Son düzenleme:

Frambuaz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba Frambuaz

Discord sunucumuza baktık herhangi bir şikayet bulamadık attığınıza dair bir delil verirseniz yardımcı olabiliriz.Gerekilenin yapıldığını görmeniz için aşağıdaki spoileri açınız.

Bu arada üstteki mesajınızdaki ekran görüntüsündeki bilgilere göre diyaloğa girdiniz ve adminleri kışkırttığınız çok bariz ortadadır.

Benimle bir alakası olmadığını biliyorsun. Sunucuda 4 kişiydik. Adam sizi kışkırtmış olabilir ben onu savunmuyorum. Siz oyuncuya küfürle karşılık veriyorsunuz, bu yetmemiş gibi Discord şikayetimle ilgilenmiyorsunuz üzerine yalan sıkıyorsunuz. Hiç hoş şeyler değil bunlar. Ban atmanıza gerek yoktu, zaten bıraktım. Kimseyede tavsiye etmiyorum.

SC_Riber

SC-Riber.Games
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benimle bir alakası olmadığını biliyorsun. Sunucuda 4 kişiydik. Adam sizi kışkırtmış olabilir ben onu savunmuyorum. Siz oyuncuya küfürle karşılık veriyorsunuz, bu yetmemiş gibi Discord şikayetimle ilgilenmiyorsunuz üzerine yalan sıkıyorsunuz. Hiç hoş şeyler değil bunlar. Ban atmanıza gerek yoktu, zaten bıraktım. Kimseyede tavsiye etmiyorum.
Merhaba Frambuaz

Herhalde yazdığımızı okumuyorsunuz "Discorda şikayeti attığınıza dair bir kanıt verir misiniz?" diyoruz siz hala olayı kıvırtmaya çalışıyorsunuz aynı zamanda sunucumuzdaki bir oyuncu değilsiniz. Bundan dolayı bırakma gibi bir lüksünüz yok. Tuvalet adlı şahıs sizsiniz ve bunu herkes biliyor. Milleti kandırmak yerine biraz gerçekçi olun ve discordumuza gelip sizle bunu konuyu adam akıllı konuşmak istiyoruz.

SonCesurlar yönetim ekibi

Son düzenleme:

BuildBey

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu arada beyfendi milleti kışkırtıp *** atıcanıza kendi serverınızı düzeltin ilk baş

SC_Riber

SC-Riber.Games
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
onun farkındayım bende, merak etme
Merhaba Frambuaz

Lütfen konuyu daha fazla kirletmeyin konu kapandı uzatmak istiyorsanız discord adresimizden bize ulaşıp sesli konuşma gerçekleştirebiliriz.Sunucumuza gelip "tuvalet" adlı şahıs siz olduğunuz apaçık belli.Sunucu zaten 4 aylık genelde +35 +40 görürken millet oyunu bitirdiğinde tadı kalmıyor bu sizin sunucunuz içinde geçerli olucaktır tabi sunucunuz 3,4 ay dayanır ise.

İyi forumlar dilerim