SONCRAFT | SCFACTİON.NİTRADO.NET | RÜTBE | ARSALARDA FLY | KÖYLÜ TİCARET | YENİ WARPLAR |

yusufc16g

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Sunucu Özellikleri
IP : scfaction.nitrado.net
4GB Ram
Türkiye Lokasyonu
52 Kişilik Kapasitesi
1000 Mbit İnternet hızı

İşlemci
Intel Core i5-4210M CPU @ 2.60GHz

Sunucumuzda Nasıl Para Kasılır ?
Merhaba Arkadaşlar, Serverimize İlk Girdiğinizde Paraya İhtiyacınız Olucaktır Bundan Ötürü Doğal Olarak Para Kazanmanız Gerekmektedir. Para Kazanılması Serverimizde Orta Seviyede Olduğu İçin Zorlanmayacaksınız. Para Kazanmak İçin İlk Yapmanız Gereken Madde /jobs join Madenci Yazarak Madenci Mesleğine Girmenizdir Buda Maden Kazarken Ayriyetten Para Kazanmanızı Sağlar. Para Kazanma Yerleri Sırası İle /warp lapis /warp hammadde 'dir. Şimdiden sizlere iyi Oyunlar Dileriz!

VIP'lerden Gelen Paralar Ile Ne Yapılır ?
Merhaba Arkadaşlar, Sizlerin Bizden Destek Amaçlı Aldığınız VİP'ler Size Oyun içi eşya ve Özellik Kazandırır. Beki Aldıgınız VİP'lerin Paraları Nereye Gidiyor Diye Düsünüyorsanız VİP
Paraları ile yaptığımız şey ise Nitrado Adli Hosting'de Bulunan SONCRAFT Adli Sunucumuzun Özelliklerini Yükseltmemize ve Size Daha Kaliteli Bir Oyun Deneyimi Yaşatmaktadır.

Oyuncu Fikirleri ?
Sizden gelen fikirler bizim için değerlidir.
Oyuncularımızı'dan bize gelen her tavsiyeyi göz ününde tutarız.
Elimizden Geldiği kadarını servere yansıtmaya çalışırız.

Lag sorununu nasıl çözdünüz ?
Sunucumuzda olan lag sorununu tüm hatları düzelterek ve ramı yükselterek, azalttık bunun yanında bukkit server olmasından dolayıda lag sorunu diye bir şey kalmadı.

Herhangi bir bugunuz mevcut mu ?
Sunucumuzda en ufak bile bir bug yoktur. Tek tek hepsi kapatılmıştır. Olurda Bug Bulursanız Bize Ulaşınız bug'un oranına göre Ödüllendirilirsiniz.

Edit eşya satışı var mı ?
Sunucumuz'da Edit Eşya Satışı Yapmamaktayız!

VIP'lere ayrıcalıkları diğer sunucular gibi abartıyor musunuz ?
Hayır kesinlikle VIP'ler tam tadındadır. Diğer oyuncuları ezemez ama ezilmez de.

SUNUCU GÖRÜNTÜLERİ

spawn

lapis

hammadde

köylütakas

event

market

orman

ve daha fazlası !
REKORUMUZ

Son düzenleme:

turkler

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1-Sunucumuzda Nasıl Para Kasılır ?
Merhaba Arkadaşlar, Serverimize İlk Girdiğinizde Paraya İhtiyacınız Olucaktır Bundan Ötürü Doğal Olarak Para Kazanmanız Gerekmektedir. Para Kazanılması Serverimizde Orta Seviyede Olduğu İçin Zorlanmayacaksınız. Para Kazanmak İçin İlk Yapmanız Gereken Madde /jobs join Madenci Yazarak Madenci Mesleğine Girmenizdir Buda Maden Kazarken Ayriyetten Para Kazanmanızı Sağlar. Para Kazanma Yerleri Sırası İle /warp lapis /warp hammadde 'dir. Şimdiden sizlere iyi Oyunlar Dileriz!

AŞIRI Klasil Bir Fikir.

2-Herhangi bir bugunuz mevcut mu ?
Sunucumuzda en ufak bile bir bug yoktur. Tek tek hepsi kapatılmıştır. Olurda Bug Bulursanız Bize Ulaşınız bug'un oranına göre Ödüllendirilirsiniz.

Bug Buldum,Admine Söyledim.Adam IP-Ban Attı.

AŞIRI Klasil Bir Fikir.

Hala Bekliyoruz.

TRCollapse

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Spawn felan güzel olmus server zevkli

Ayrıca mingamese map eklenirse daha iyi olur basarılar

yusufc16g

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

AŞIRI Klasil Bir Fikir.

Hala Bekliyoruz.
:/ klasik diyorsun ya nasıl olmalıydı ? kimseye nedensiz ban atılmaz oyundaki adını sölermisin bugu kullanmışta olabilrsin !

Spawn felan güzel olmus server zevkli

Ayrıca mingamese map eklenirse daha iyi olur basarılar
teşekür ederim mingamese map eklencek !

surivivale games eklencektir sunucya !

Tano_Random

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server güzel fakat lapis'in build'i çok kastırıyor.Yoksa gayet güzel bir sunucu başarılar. :gg:

TheOlder

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bana hack dediniz ekran açtım skypden hile bulamadın heryeri aradın ama yinede ban attın ? Ve İtemler Silindi :sinirli::(

jackın

Marangoz
En iyi cevaplar
0
rütbe hammadde olursa hammade rütbesine gelince direk hammaddeye girebilcekmiyiz wgye eklemye gerek var mı

turkler

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
:/ klasik diyorsun ya nasıl olmalıydı ? kimseye nedensiz ban atılmaz oyundaki adını sölermisin bugu kullanmışta olabilrsin !

teşekür ederim mingamese map eklencek !

surivivale games eklencektir sunucya !
Oyun Adım TurklerRS.Bugu Kullanmadım.Çok Tşk /Unban Yapsanız Bile Artık Gelmem Sunucuya.

Bi Spleef Koymayla Oyun Olmuyo Krdşm.

yusufc16g

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oyun Adım TurklerRS.Bugu Kullanmadım.Çok Tşk /Unban Yapsanız Bile Artık Gelmem Sunucuya.

Bi Spleef Koymayla Oyun Olmuyo Krdşm.
sana unban yapcaz dedemdim :/ ve serverde spleef yok :) + 7/24 oyundayım TurklerRS diye bir kullanıcı görmedim ve banda atılmamamış

Bana hack dediniz ekran açtım skypden hile bulamadın heryeri aradın ama yinede ban attın ? Ve İtemler Silindi :sinirli::(
banlı deyilsinki :)

rütbe hammadde olursa hammade rütbesine gelince direk hammaddeye girebilcekmiyiz wgye eklemye gerek var mı
wgli olcak rütbeye göre düşüncem eklemeyi

alım
kardeş rütbe hamamddre eklesene :D

alım varsa builder olabilirim
alım olacağı zaman haber verim burdan !