SonOsmanli Plugin ve Plugin Paketi Hizmetleri !!

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Paketlerin özelliklerini görebilir miyiz ? İzlemek için tıklaya basınca bir şey olmuyor malesef.

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Paketlerin özelliklerini görebilir miyiz ? İzlemek için tıklaya basınca bir şey olmuyor malesef.
SkyBlock / Murder / EggWARS / BedWARS / ArenaPvP / Survival / BuildBattle paketlerinin videoları mevcut. Diğerlerininkini hala yüklemekle uğraşıyorum :D

R

RealyRevenGe

Ziyaretçi
Toplam 210Tl ediyor çok pahalı eğer tek tek birtane alacaksanız survival skyblock yada faction uygun.Pahalı ama kaliteli.

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Toplam 210Tl ediyor çok pahalı eğer tek tek birtane alacaksanız survival skyblock yada faction uygun.Pahalı ama kaliteli.
Tek tek hepsini almaya kalkarsa evet pahalı. Ancak hepsinin kendi sınıfında incelersen hepsi gayet ucuz ve kaliteliler. Ayrıca böyle büyük fikirleri olan yani HUB açmak isteyenlere ben zaten yardımcı oluyorum. (Fiyat konusunda)

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Paketlerde ki tüm açıklar kapalı değil mi?​

ultimate1971

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Paketlerinden bir kaç tanesini almış biri olarak çok gelişmiş paketle özel pluginler (kendi kodları) başarılarınızın devamını dilerim.

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Paketlerde ki tüm açıklar kapalı değil mi?​
Paketlere açıkların korumasını eklemiyorum. Yani komut açıkları gibi açıklar kapalı ancak Hub kurmak istersen ipwhitelist şart bu ve buna benzer eklentiler kurulu gelmez. Ancak ekstra eklentiler klasörümden alabilirsin. Yine paketi aldığında verilen linkten çıkar.
Paketlerinden bir kaç tanesini almış biri olarak çok gelişmiş paketle özel pluginler (kendi kodları) başarılarınızın devamını dilerim.
Teşekkür ederim değerli yorumunuz için.

Hüseyin09123

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Zaten bunun gibi düşünceler yüzünden Türkiye'de Faction Vede SkyBlcok'tan başka bir şey gelişmiyor. Bana göre bulabileceğiniz en uygun yer burası vede Türkiye'deki kitlenin yayılması için daha güzel bir şey gibi görünüyor.

Enver825

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Factions yok mu ya? Ya da ben mi göremiyorum?

Whoobies

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gerçekten güzel.Emek verildiğini kanıtlıyor enazından.Başarılar!

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Zaten bunun gibi düşünceler yüzünden Türkiye'de Faction Vede SkyBlcok'tan başka bir şey gelişmiyor. Bana göre bulabileceğiniz en uygun yer burası vede Türkiye'deki kitlenin yayılması için daha güzel bir şey gibi görünüyor.
Kendisi değerli bir arkadaşımdır. İşinde çok iyi, kesinlikle tercih edin derim...
Factions yok mu ya? Ya da ben mi göremiyorum?
Gerçekten güzel.Emek verildiğini kanıtlıyor enazından.Başarılar!
Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim.
Konu güncellendi:
2 yeni oyun eklendi.
Lobi videosu eklendi

CanYanlı01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kendisinden eklenti ve eklenti paketi satın almış biri olarak söylüyorum, gerçekten de işinde başarılı. Paketlerde sorun olunca hemen ilgileniyor ve paketlere kendi kodladığı eklentileri de ekliyor(Sohbet yardım, süreli vip, cmd permer, tornado spawners vb.). Skype grubunda ki kuralları biraz yumuşatsa daha iyi olur :D

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Destek sistemini geliştirebilmek adına ufak bir site açmış bulunuyoruz.
Www.SonOsmanli.org

Bu siteden destek alabilirsiniz !!