Yardım Sonradan eklediğim modlar şuanki dünyama etki etmeme olasılığı var mı?

Cakal919

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.12.2
Merhaba minecraft 1.12.2 sürümünü oynuyorum. Birkaç büyük modda (thaumcraft ic2 vs) belli bir seviyeye geldim ve hem tıkandım hem ilerlemem için pek bir sebep kalmadı ben de yeni modlar indirip onlara giriş yapayım dedim indirdiğim birkaç yeni modun eşyaları vs geldi. Örneğim mekanism'in aletleri giysileri vb. ama küçük bir kazı yaptım ve yeni eklenen madenlere hiç denk gelmedim. Aceba var olan dünyamı sonradan eklenen modlar değiştiremiyor mu? Yoksa yeni madenler gelmiş midir? Sbir de bana mekanism gibi industrial craft2'nin enerjisini aletlerini vs kullanacabileceğim birkaç mod söyler misiniz? Ve son olarak bir modpackte olması gereken modları yazabilir misiniz? (Tinker consturact ic2 minimap inventory modları thaumcraft spawner craft modları yüklü) Blood magic kabul etmedi.

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Yeni eklenen madenlerin yapıların vs. oluşması için yeni chunklar açman lazım. Açık olan chunklar yeni modlar eklenmeden önce oluştuğu için yeni şeyler ekleyemez. Kablo olarak mekanismden başka ben de bilmiyorum. Son olarak kendin mod paketi yapmak yerine twitch launcherdan hazır bir sürü mod paketi var. Bence öyle oynamak çok daha iyi olur. Çünkü kendin mod paketi oluşturmaya çalışırken bir sürü sorunla karşılaşırsın her seferinde oyunun açılmasını vs. beklersin.