Sonvita |Küfürbaz, Saygısız Server

BullTheBlue

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kendi minecraft sunucum olan VikingCraft.Batihost.Net'te pluginleri düzenlemekle uğraşır iken bir oyuncu girdi ve sonvitanın ipsini oyuncularıma attı sunucuda yaklaşık 25+ kişi vardı. 1-2 Kişi gitsede geri geldiler. Bu durumu bildirmek içi sunucuya girdiğimde ise kurucuyu gördüm adı itz ile başlayan bir oyuncu sunucumda reklam yaptı dedim. Tamam falan dedi sonraki gün tekrardan girdiğimde ise o itz sunucuda rehberdi sunucu ortaklarımı yanıma alıp çocuğu bir çağrıya çektim en başta küfür falan mı edeceksiniz dedi. Ben hayır küfür etmeyeceğiz diye karşılık verdim. Sonra bende adam falan topluyorum dedi biz orda çağırdığı kişilere olayı anlatıp bir daha olmamasını arz edecektik ama discord grubundan ayrıldı ve sunucuya yeniden girdiğimde kurucu vardı kurucu 1-2 dakika durdu çıktı ve sonra çocuk bana sövmeye başladı bende 1-2 şey söyledim kendimi savunmak için ama wDark adlı yetkili geldi ve bana ban attı.
1547647831060.png

Antnms

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yeni nesilin sunucu açması böyle olayların çıkmasına sebep veriyor zaten discord çekmek gibi ergen ergen hareketlerde bunu kanıtlıyor. Bu gibi insanların arasında oynamak acizliktir.

Hydref

Grafiker
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Esasında bu hosting firmalarının hatası.Tc kimlik no alıyorlar kayıt olurken 18 yaş sınırı konulmalı mutlaka.15-16 yaşında çocuklar sunucu açıyor.Akıllarınca trollüyorlar vs vs.Büyüklerine en ufak saygı desen oda yok.Reelde yakalasam "ben yapmadım abi hesabım hacklendi" diyecek kişiler sanalda ne anne bırakıyor ne bacı.

Geçende benim başıma geldi.Bir tane abi ip istedi discordumda ekliydi.Verdim sunucu ip mi sonra dışarı çıktım.Reklam üstüne reklam yapmış sunucuda.Allahtan banlamışlar.