SORU - Youtubede Hangi İçeriği Kullanmalıyım?

MystegaTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, sizlere bir sorum olacak.
Sizce Youtubede Hangi İçeriği Kullanmalıyım

Gizem - Eğlence

Veya

Minecraft Sunucusu Açmak Daha Fazlamı Kazançlı?
(Sunucu için gerekli kodlamaları biliyorum Java, Skript)

FettahBayan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İnsanlar şu zamanlarda değerli vakitlerini eğlenmek için harcayacaklardır. Gizemli şeyler korkutucu olabilir, bilmek istemeyebilir veya o şey hoşuna gitmeyebilir. Ama eğlenceli bir video insanların hoşuna gidecektir ve onu sevecektir. Benim düşüncem eğlenceden yana. Minecraft sunucusu şu zamanlarda tutturmak biraz zor olabiliyor. Gerekli ekipman ve bilgi ihtiyacı, bunu ayırabilecek zaman, ve bir ekibe ihtiyacın olacaktır. Ama bu yinede sana kalmış bir şey.

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İkiside ortalama olarak su satmaktan bile daha az kazançlı. Büyük ihtimal youtube üzerinde para kazanmayı bile açamayacaksın. Minecraft sunucusunda ise kesinlikle emeklerinin karşılığını alamayacaksın ve zarar etme ihtimalin yüksek. Bu işlerden birini yapacaksan kesinlikle sevdiğin için yap. İlla birini seçeceksen ise youtube seçmeni öneririm. Bir kanal açmak bir sunucu açmaktan daha az zaman ister.

Rozenberg

Dovahkiin RPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İkiside ortalama olarak su satmaktan bile daha az kazançlı. Büyük ihtimal youtube üzerinde para kazanmayı bile açamayacaksın. Minecraft sunucusunda ise kesinlikle emeklerinin karşılığını alamayacaksın ve zarar etme ihtimalin yüksek. Bu işlerden birini yapacaksan kesinlikle sevdiğin için yap. İlla birini seçeceksen ise youtube seçmeni öneririm. Bir kanal açmak bir sunucu açmaktan daha az zaman ister.
sus olm sen ne bilirsin deli etme beni