SPD-2 Modpack(Galaksiyi keşfedin!)

SneakySpyDa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere bir mod paketimi sunucucam. SPD-2.
Modpack çoğunlukla Galaksiyi keşfetme amaçlı. 32 Bit windows kullanıcıları da 1GB verse yeterli oluyorda!
Fotoraf koymak isterdim ama fotoraflar 200 mb olunca kalp krizi geçiriyor insan xD
MEGA
İndirme linki budur. Herhangi bir virüs hastalık vb içermez. ESET NOD 32 ile tarattım.
Virüs çıkarsa bildirin!
+Forge hatası alıyorsanız lütfen forgenin kendi sitesine girip 1.7.10 1481 mi neydi onu bulun, Kendi versions daki silin. İndirdiğinizi kurun(İnstaller mi ne öyle olanı).
Modpack az mod içerir 45 falan.
İşte Mega şifreside bu.
!WxiEYLhnt-1l-p5eX2bPt8SB-_kaL_QK-cy11PMdYYo
100MB dir. Yani pek büyük deyil :)
Umarım beğenirsiniz. Beğendiyseniz Konumu beğenin! Haydi iyi eylenceler dilerim.
Benden izinsiz 7/24 server açmayın. İlk olarak bu hesabıma mesaj gönderin
yok bla bla ben server kurcam kardeş falan diye. İzin veririm.Daha ne bekliyorsunuz hemen indirin :D

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
Peki, amaç nedir? hangi modlar var kaç tane? açıkçası galaksi falan demeseydin indirmeyecektim pek bilgi vermemişsin ama mod paketi yükleyen çok az kişi var teşekkür ederiz.

SneakySpyDa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Peki, amaç nedir? hangi modlar var kaç tane? açıkçası galaksi falan demeseydin indirmeyecektim pek bilgi vermemişsin ama mod paketi yükleyen çok az kişi var teşekkür ederiz.

Amaç Galaksiyi tamamıyla Keşfetmek.
Modların kaç tane olduğunu yazdım. 45.
Mekanism,IC2(Industrial Craft 2),GC(Galactic Craft),GS(Galaxy Space)Better furnaces,Treecapulator,Backpack,Bacteria,Damage INDucators(yazamadım),Equivalent Exchange 3, Flans,Inventory Tweaks,İron Chest,More Pistons,Mutant Creatures, Optifine, Open Modular Turrets,Special Mobs ve daha fazlası (Üşendim :D)