Spear NETWORK Yeniden [1.8-1.14] Emek SkyBlock - Gelişmiş Huni - 7/24 İlgili Kadro - Aktif Discord - Ekonomi Bozmayan Eventler - Yakında OP Skyblock

naber12344321

Marangoz
En iyi cevaplar
0
sunucuya girdim Kurucu anama sövüp banladı Sen eğer bunu yüzüme söyleyecek kadar adamsan bende hiçbirşey bilmiyorum 1 tokatlık canın var ana sövüyorsun banlanma sebebimde yorumlarım rahatsız etmiş.. küfür yok hakaret yok yorumlarım da rehberlik yapmak gönül işidir diyen bi arkadaşa öyle +70 +80 olan sunucuda pek de gönül işi olmuyor her kafadan bir ses çıkıyor dedim bu rahatsız ediyorsa seni çıkıcam dedim zaten cevap veremeyince yine banladın.. anama küfrederek banladın. kaliteniz budur ama emin ol rizede olsaydın yumruğu o ağzına sokardım senin görürdün öyle uzaktan konuşmayı ana sövmeyi alışkanlık etmiş sübyan seni. biraz zaman geçsin diye girdik sunucuna gecemizi zehir ettin .. sana bir şey diycem oda az kalıcak. şöyle varya yerimde duramıyorum o ana sövüyosun ya okadar basit ahhh bi yanımda olsaydınnnnn

naber12344321

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucu hakkındaki yorumum da klasik günümüz sunucusu o yarın eklenicek bu diğer gün gelicek yakında hub olucaz asla kapanmayacağız en iyisi biziz server u

DDoS_Community

Her Sistemin Bir Açığı Vardır Insanın Bile ...
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucuya girdim Kurucu anama sövüp banladı Sen eğer bunu yüzüme söyleyecek kadar adamsan bende hiçbirşey bilmiyorum 1 tokatlık canın var ana sövüyorsun banlanma sebebimde yorumlarım rahatsız etmiş.. küfür yok hakaret yok yorumlarım da rehberlik yapmak gönül işidir diyen bi arkadaşa öyle +70 +80 olan sunucuda pek de gönül işi olmuyor her kafadan bir ses çıkıyor dedim bu rahatsız ediyorsa seni çıkıcam dedim zaten cevap veremeyince yine banladın.. anama küfrederek banladın. kaliteniz budur ama emin ol rizede olsaydın yumruğu o ağzına sokardım senin görürdün öyle uzaktan konuşmayı ana sövmeyi alışkanlık etmiş sübyan seni. biraz zaman geçsin diye girdik sunucuna gecemizi zehir ettin .. sana bir şey diycem oda az kalıcak. şöyle varya yerimde duramıyorum o ana sövüyosun ya okadar basit ahhh bi yanımda olsaydınnnnn
gülüm canını sıkma dokunuruz düşerler .

jawitzonur

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kimseye küfür edip banlamadık ve ek olarak 1 yıl boyunca ödeneği verildi dilerseniz discord üzerinden ulaşarak tanıtabilirim dekontu size :) @naber12344321 saçma sapan tavırlar sergileyip ceza almış olabilirsiniz fakat ailevi hakaret söz konusu değildir.