Special Network | Eski SkyBlock Deneyimini Özleyenler İçin Hard SkyBlock Açıldı|1 Aydır Aktif| Hemen Giriş Yap| play.Specialmc.network

Sunucu Hakkındaki Düşünceleriniz?

• Efsanevi

• Mükemmel

• Güzel

• İyi

• Orta

• Kötü

• Vasat

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Fusky9

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Sunucu İsmi: SpecialMC SkyBlock
Sunucu Türü: Skyblock
Sunucudaki Ram Miktarı: 6 GB
Slot: 100
Hosting: Batihost
Site: Tıkla!
IP Adresi: Play.SpecialMC.Network
Sürüm: 1.8.X
Ortalama Ping: 30-60 MS

Sunucumuza girdiğinizde lütfen alım var mı gibi şeyler söylemeyiniz.
Alımlarımız tabii ki de mevcuttur hatta sınırsızdır. Eğer emek verirseniz elbet bir gün yetkili olursunuz fakat tak diye alım var mı beni rehber yap diye olmuyor.
Alım başvuruları için link: Tıkla git! >

Sorularınıza otomatik cevap veren bot sistemi.

AntiBug sistemi sayesinde sıfır bug.

CombatLog sayesinde savaştan kaçanlar öldürülür.

Gelişmiş ve adaletli Kelime Oyunu.

Madalya sistemi sayesinde tabda ve kafanızın üstünde görünen güzel bir madalya kazanın. (/madalyalar)

Tamamen optimizeli sunucumuzda sıfır lagın keyfini sürün.

İpeksi kazma ile spawnerları alın, normal kazma ile kırınca gelmez.

Oto Satış sistemi sayesinde her şeyi hızlıca satın.

Oynanış Süresi sistemi sayesinde Oynama Sürenizi ve daha fazlasını görün. (/stats)

Profil sistemi sayesinde kendi bilgilerinizi gösterin ve diğer oyuncuların bilgilerini görün. (/stats)

Blok kazarken canınız sıkılmasın. Youtuber's life tarzı Zaman geçirmek amacıyla minetuber's life oyunu.(/mt)

Skin sistemi sayesinde skininizi değiştirin. (/skin)

Uyarı sistemi sayesinde 20 uyarıyı geçen kişiler banlanır ve küfürler azalır. (/uyarı)

Yetkililer sistemi sayesinde yetkilileri bir menüde görün. (/yetkililer)

Kırılan Kırık Taş Direkt /envanter'e Gelir.

Sanal çiftlik sistemi sayesinde hem oyun oynayıp hemde oyun içi para kazanabilirsiniz. (/çiftlik)

Sunucuda tek kurucu,op,admin olduğu için Rehber vb. yetkilileri yazmaya gerek duymadım.
Rehber başvurusu yapmak için tıklayınız.
Kurucu
Fusky

NASIL PARA KASILIR

Kırıktaş Oluşturucusu: Olmazsa olmaz sınırsız taş. Taş kazıp satarak para kazanın!
MobTrap: Mobların spawn olup öldüğü bir tuzak. Moblardan düşenleri satıp para kazanın!
GOLEM SP: GOLEM SP ile hızlı bir şekilde para kazanıp gelişin!
Çeşitli Tarım Ürünleri: Buğday, Netherwart, Kakao, Balkabağı v.b ile para kasabilirsiniz.
Sanal Çiftlik: Tavuk ve İnek alıp yumurta ve sütünü satarak para kazanabilirsiniz.

SİSTEMLER

İstatistik Sistemi
----------------------------------------------------------------------

Bu sistem sayesinde diğer oyuncuların bilgilerine bakabileceksiniz. /stats <oyuncuismi> komutuyla diğer oyuncuların bilgilerine bakabilirsiniz.
Resim:

stats.gif

RÜTBE SİSTEMİ

Bu sistem sayesinde belirli bir ücret karşılığında rütbe atlayabilirsiniz. Rütbe atladıkça kırıktaş kırdıktan sonra değerli madenler kazanma şansınız artacaktır(demir, altın vs..)
Resim:

rutbesistemi.gif

SANAL ÇİFTLİK

Bu sistem sayesinde /çiftlik yazarak bir çiftlik satın alabilir ve bu çiftliğe koyun, inek, tavuk gibi hayvanlar alarak üretim yapabilir ürettiğiniz ürünleri satarak para kazanabilirsiniz.
Resim:

sanalciftlik.gif

SANAL KÖYLÜ TAKAS SİSTEMİ

Bu sistem sayesinde köylü warpıyla uğraşmadan kolaylıkla kırıktaşlardan elde ettiğiniz coinleri spawner set vs. ye çevirebilirsiniz.
Resim:

Sanal-Koylutakas.gif

YÜKSELTME SİSTEMİ

Bu sistem sayesinde /sethome haklarınızı ve adanıza davet edebileceğiniz arkadaş sayınızı arttırabilirsiniz.
Resim:

yukselt.gif

MADENCİ MİNYON SİSTEMİ

Bu sistem sayesinde hiç yorulmadan kırıktaş sahibi olabileceksiniz. /minions market kısmından veya sitemizdeki bağışçı marketi kısmından madenci minyonu alıp arkanıza yaslanıp rahatlayabilirsiniz. Üstelik minyonun çalışması için ada içinde olmanızada gerek yok. Oyunda olsanız yeter.
Resim:

minyon.png

YAZMALI MARKET SİSTEMİ

Bu sistem sayesinde istediğiniz miktarda eşyayı alıp satabilirsiniz. Defalarca kez tabela tıklamanıza gerek yok! Satın almak için tabelaya sağ tıklayıp almak istediğiniz miktarı sohbet kısmına yazmanız yeterli.
Resim:
market sistemi.png

***Fiyatlar 1 adet fiyatıdır***

ENVANTER SİSTEMİ

Bu sistem sayesinde kırıktaş odun vs. envanterinizde yer işgal etmeyecek. Kırdığınız bloklar otomatik olarak /envanter kısmına gidicek ve satmak istediğinizde oradan alabileceksiniz.
Resim:

SANAL ENCHANT SİSTEMİ

Bu sistem sayesinde büyü masasına sahip olmadan kolaylıkla levellerinizi kullanarak alet,silah ve zırhlarınıza büyü uygulayabilirsiniz.
Resim:

enchant.png

SPAWN

spawn.png

KASALAR

kasalar.png

ARENA

arena.png

TAB VE SCOREBOARD

2018-09-09_13.39.22 - Kopya.png
2018-09-09_13.39.22.png

Selam arkadaşlar.Üniversite sınavından önce açıp ilgilenemediğim için ara verdiğim sunucumu okulumu kazandıktan sonra tekrardan açıyorum. Öncelikle biraz kendimden bahsetmek istiyorum. Adım Mert 20 yaşındayım yaklaşık 4 yıldır yarı profesyonel olarak kodlama ve yazılımla uğraşıyorum. Minecraft a 2 yıldır ara vermiştim ve tekrar oynamak için döndüğümde opSkyBlock diye bir şey ile karşılaştım. Girdim baktım girişte spawner para dağıtıyor adamlar ve tam bir creative sunucusu hiçbir emek sarf etmeye gerek kalmadan her şeyi elde edebildim ve bu yanlızca 2 saat sürdü. Gerçekten emek isteyen hiçbir sunucu göremediğim için bende böyle bir sunucu açmaya karar verdim ve 1 ay boyunca boş zamanlarımda geliştirmeye başladım. Şimdi plugin paketi alıntı map şurdan demeye gelen arkadaşlar olucak hiç yorum yapmadan onları dışarıya alıyım çünkü kendimi ne pluginer nede builder olarak tanıttım ben yanlızca ufak çaplı yazılımlar geliştiren bir oyuncuyum. Kendime göre bir sunucuda olması gereken şeyleri tek bir sunucuda topladım. Eksiklerim olabilir tek kişiyim sonuçta aklıma gelmemiş olabilir. Bu konuda'da iş siz değerli oyunculara düşüyor. Web sitemiz ve forum tanıtım konumuzdan bizlere istek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. İyi Oyunlar...

Dipnot: Tüm sistemleri buraya eklemem mümkün değildi daha fazlası için sunucumuza davetlisiniz.

ND0k5Y.gif

Güncellemeler:
30.09.2018 V1.3.1 Güncellemesi
World Edit oyuncu kullanımına açıldı;

Tek seferde yanlızca 100 blok koyabilir, değiştirebilirsiniz.
Yanlızca envanterinizde bulunan blockları kullanabilirsiniz, normal world edit tarzı çalışmaz.
Blok olan bir yere //set çekerseniz yerdeki bloklar envanterinize gelir. Envanterinizdeki bloklar seçili yere geçer.

Ekli dosyalar

• 1536615014318.png
    1536615014318.png
    2.4 KB · Görüntüleme: 315
Son düzenleme:

asdfgbvcxz

ActionNW
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben asdfgbvcxz uygun görürseniz rehber olmayı düşünüyorum sistemler çok iyi fakat büyü sistemi kaldırılmalı bu serverde günlük 10 saat aktif olmayı düşünüyorum tam istediğim gibi bir server İnş tutar

asdfgbvcxz

ActionNW
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tek başına böyle bir paket hazırlaman ne kadarını aldı?

Cylex

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu bakınca güzele benziyor.Keşke alıntı yaptığınız pakette birkaç değişiklik yapsaydınız rütbe sisteminde hiç oynanmamış.Enchant sisteminin emeğe uygun olmadığını düşünüyorum.Başarılar!

Fusky9

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu bakınca güzele benziyor.Keşke alıntı yaptığınız pakette birkaç değişiklik yapsaydınız rütbe sisteminde hiç oynanmamış.Enchant sisteminin emeğe uygun olmadığını düşünüyorum.Başarılar!
Yorumunuz için teşekkürler. Enchant sisteminde aldığım paketin aksine 4 değil 2. Seviyeye kadar enchantlar bulunmakta. Yani kullanıcılar ufak büyüleri oradan yapabiliyor sadece. İpeksi vb. Zaten bulunmuyor enchant menüsünde. Paketide elimden geldiğince değiştirmeye ve yeni özellikler eklemeye çalışıyorum fakat yazıdada belirttiğim gibi ben bir pluginer veya skripter değilim. Bu yüzden fazla değişik şeyler görememeye bilirsiniz bu sunucuda.

Fusky9

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben asdfgbvcxz uygun görürseniz rehber olmayı düşünüyorum sistemler çok iyi fakat büyü sistemi kaldırılmalı bu serverde günlük 10 saat aktif olmayı düşünüyorum tam istediğim gibi bir server İnş tutar
Konu içindeki rehber başvuru formunu doldurarak rehber başvurusu yapabilirsiniz.

Yeznoficcal

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu bakımda... açılırsa oynamaya başlıyacağım.

TheKiller_Ahmet

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server cok guzel gozkuyor acildiginda gelicem.tutacak bir server basarilar dilerim.

Fusky9

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server cok guzel gozkuyor acildiginda gelicem.tutacak bir server basarilar dilerim.
Merhaba, sunucumuz yarın saat 19.00 da açılacaktır. Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız. Ön kayıt için : specialmc.network
Yorumunuz için teşekkürler

Fusky9

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Alıntı Map Alıntı Pluginler...
Şimdi plugin paketi alıntı map şurdan demeye gelen arkadaşlar olucak hiç yorum yapmadan onları dışarıya alıyım çünkü kendimi ne pluginer nede builder olarak tanıttım ben yanlızca ufak çaplı yazılımlar geliştiren bir oyuncuyum.
Ayrıca bir plugin paketi paylaşılıyorsa kullanılmak için paylaşılıyordur. Eleştirilerden kendine ders çıkaran bir insanım fakat yaptığınız konuyu baltalamak. İyi günler.

KnnAlbyrk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu gerçekten güzel duruyor.Konu tasarımı sade ve şık.Tek başına olsan da çok başarılı bir iş çıkarmışsın.Umarım sunucu hakettiği yerlere gelir.

MustafaCngz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kararlarimdan vazgeçtim bundan sonrada asla bir sunucuyu tanımadan mesaj göndermeyecegim rehberin küfürleri skripterin küfürleri haricinde 10 üzerinden 2 bile etmezmiş bizide umutlandirmistiniz yaziklar olsun tower02 brom bu yorumunda dün yapmıştım kb sunucunuzun ya çok büyük değişikliğe yada kapatılması en mantıklıdır olur nede olsa boş bir vaatler eden bir sunucu k.g iyi forumlar

Son düzenleme:

Fusky9

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu gerçekten güzel duruyor.Konu tasarımı sade ve şık.Tek başına olsan da çok başarılı bir iş çıkarmışsın.Umarım sunucu hakettiği yerlere gelir.
Güzel yorumunuz için çok teşekkürler. Yarın 19.00 da açılışımıza bekliyoruz. Kayıt için: specialmc.network