Special Network | Eski SkyBlock Deneyimini Özleyenler İçin Hard SkyBlock Açıldı|1 Aydır Aktif| Hemen Giriş Yap| play.Specialmc.network

Sunucu Hakkındaki Düşünceleriniz?

• Efsanevi

• Mükemmel

• Güzel

• İyi

• Orta

• Kötü

• Vasat

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

MustafaCngz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Küfürlerin ssini atabilirseniz gerekli cezalandırmalar yapılır. Discord üzerinden yaptığınız görüşmeler sunucumuzu ilgilendirmemektedir. Kimseye boş vaatler verdiğimiz veya zorla sunucuda tutmaya çalıştığımız yok. İyi günler.

Elbette ki kimseyi zorla sunucuda tutamazsiniz ama şunu bilin ki rehberle oyuncular eşittir biz sunucuda sadece moblar neden yavaş düşüyor dediğimizde rehberin cevabı begenmiyorsaniz çıkın oldu
Sunucu seninmi dedik bunun ardından admin arkadaşı devreye girdi ve evet sunucu onun şimdi (argo) diyerek DC den Ban atması hiç normal bir şey değil yetkililer ego kasmaktan başkada hiçbir şey yapmıyorlar rehber daha sorumuza cevap vermiyor ayrıca konunuzu asla baltalamak gibi bir hedefimiz yok iyi günler sadece gerçekleri söylüyoruz iyi forumlar iyi gunler

Tower02

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Elbette ki kimseyi zorla sunucuda tutamazsiniz ama şunu bilin ki rehberle oyuncular eşittir biz sunucuda sadece moblar neden yavaş düşüyor dediğimizde rehberin cevabı begenmiyorsaniz çıkın oldu
Sunucu seninmi dedik bunun ardından admin arkadaşı devreye girdi ve evet sunucu onun şimdi (argo) diyerek DC den Ban atması hiç normal bir şey değil yetkililer ego kasmaktan başkada hiçbir şey yapmıyorlar rehber daha sorumuza cevap vermiyor ayrıca konunuzu asla baltalamak gibi bir hedefimiz yok iyi günler sadece gerçekleri söylüyoruz iyi forumlar iyi gunler
Konuyu baltalamak istesek bir ekip olarak o sunucuda saatlerce oynar mıydık.Eksik yanlarını yanlış yaptıkları şeyleri dile getirdik sonra dc den küfürle atıldık ardından kurucuya ulaşamadığımızdan forumdan bildirdik üstüne baltacı olduk kardeş.Sende söylediğin her şeyde haklısın ama biraz sabır et fusky senin cümlene de yazacak bir şeyler bulur elbet bizimkine bulduğu gibi.Bu arada tekrar söylüyorum sunucuda da bildirmiştim madem ki tavsiyelerimizi veya eleştirileri kaldıramıyorsunuz o zaman neden konuda belirtiyorsunuz bize bu tarz olayları siteden bildirin diye tabi haklısınız sunucuda istediğiniz gibi sövebilirisiniz veya dc de ama bu foruma geldiğinizde herkes bi resmiyete bağlıyor.

Tower02

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bedava spawneri ve diğer bahsettiniz şeyleri aldıktan sonra bana ss atarsanız sunucuyu size devrediyorum. 24 saatiniz var. Başarılar.
1536814357732.png

1536814380202.png

1536814411503.png

İstediğiniz ss'leri 24 saat içersinde elinize ulaştırdım.Sizde 24 saat içersinde sunucu devretme işini hallederseniz sevinirim.
1536814633597.png

Buda spawner alındığının kanıtıdır.elimdeki para tek chicken spawnerine yettiği için bunu aldım 128 tane olsaydı golem alırdım.Teşekkürler,bedava sunucu için.

Fusky9

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konuyu baltalamak istesek bir ekip olarak o sunucuda saatlerce oynar mıydık.Eksik yanlarını yanlış yaptıkları şeyleri dile getirdik sonra dc den küfürle atıldık ardından kurucuya ulaşamadığımızdan forumdan bildirdik üstüne baltacı olduk kardeş.Sende söylediğin her şeyde haklısın ama biraz sabır et fusky senin cümlene de yazacak bir şeyler bulur elbet bizimkine bulduğu gibi.Bu arada tekrar söylüyorum sunucuda da bildirmiştim madem ki tavsiyelerimizi veya eleştirileri kaldıramıyorsunuz o zaman neden konuda belirtiyorsunuz bize bu tarz olayları siteden bildirin diye tabi haklısınız sunucuda istediğiniz gibi sövebilirisiniz veya dc de ama bu foruma geldiğinizde herkes bi resmiyete bağlıyor.
Sizinle discord veya oyundan hiçbir şekilde görüşmedim. Eğer bana çok ulaşmak isteseniz siteden destek bildirimi açar yardım talebinde veya öneride bulunurdunuz. Oyun içinde veya discord'ta konuşmuş olsaydınız zaten anlardınız her zaman resmi biri olduğumu.Yaptığım her işi ciddiye alarak yaparım ve hiçbir zaman ne oyuncularımı nede yet
Ekli dosyayı görüntüle 98456
Ekli dosyayı görüntüle 98457
Ekli dosyayı görüntüle 98458
İstediğiniz ss'leri 24 saat içersinde elinize ulaştırdım.Sizde 24 saat içersinde sunucu devretme işini hallederseniz sevinirim.
Ekli dosyayı görüntüle 98459
Buda spawner alındığının kanıtıdır.elimdeki para tek chicken spawnerine yettiği için bunu aldım 128 tane olsaydı golem alırdım.Teşekkürler,bedava sunucu için.
mesajda bahsettiğiniz chicken değil golem spawner idi :) golem spawner 128 değil 1.500 satın almayı deneyebilirsiniz. İyi günler.

MustafaCngz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sizinle discord veya oyundan hiçbir şekilde görüşmedim. Eğer bana çok ulaşmak isteseniz siteden destek bildirimi açar yardım talebinde veya öneride bulunurdunuz. Oyun içinde veya discord'ta konuşmuş olsaydınız zaten anlardınız her zaman resmi biri olduğumu.Yaptığım her işi ciddiye alarak yaparım ve hiçbir zaman ne oyuncularımı nede yet

mesajda bahsettiğiniz chicken değil golem spawner idi :) golem spawner 128 değil 1.500 satın almayı deneyebilirsiniz. İyi günler.

Tebrikler tower02 nin ssleri atmasından sonra 128 i 1500 yapmayı basardiniz devam edin :)

Fusky9

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
15.09.2018 Planlı Bakım Güncellemesi.
  • Rütbe sistemi düzeltildi. (/rütbe)
  • Yükseltme sistemi emeğe uygun olmadığı için kaldırıldı.(/yükselt)
  • Otomatik crafting table eklendi.
  • Market tasarımı değiştirildi
  • Uyarı sistemi eklendi. 6 Uyarı alan oyuncu 1 saat mute yiyecek.
  • AntiCheat Geliştirildi.
  • AntiBot sistemi geliştirildi
  • Sunucu lagı azaltıldı
  • Arkadaşlık sistemi eklendi /ark

Fusky9

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
17.09.2018 Bakım çalışması:
  • Sunucu pluginleri otimize ediildi (ortalama tps 19.76)
  • Rütbe sistemindeki hatalar giderildi (v1.3)
Sunucu açılışından itibaren yanımızda olan herkese ve kayıtlı 314 Oyuncumuza teşekkür ederiz. Bu uzun soluklu macerada bize katılmak için specialmc.network adresini ziyaret edebilirsiniz.

Fusky9

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
29.09.2018 V 1.3 Güncellemesi:
  1. Spawn Değiştirildi. V 0.9.5
  2. Skin Gözükmeme Problemi Giderildi.
  3. Bot ve Hile Korumasına Yönelik Güncellemeler Yapıldı. V 0.7
  4. Minyon Sistemi Aktif Hale Getirildi (/minions shop) 100K

Fusky9

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
30.09.2018 V1.3.1 Güncellemesi
World Edit oyuncu kullanımına açıldı;

Tek seferde yanlızca 100 blok koyabilir, değiştirebilirsiniz.
Yanlızca envanterinizde bulunan blockları kullanabilirsiniz, normal world edit tarzı çalışmaz.
Blok olan bir yere //set çekerseniz yerdeki bloklar envanterinize gelir. Envanterinizdeki bloklar seçili yere geçer.

Fusky9

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucumuz plansız hosting kesintisi nedeniyle 2 saat kapalı kalıp tekrardan aktif edilmiştir. İyi oyunlar.