Sphynx Roleplay [Modern Roleplay]

Sphynx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Role Play? alakası yok. Başlığı değiştirip ''troll sunucusu'' yapmanızı öneriyorum. Yıllarca rol yapmış ve sunucu açmış birisi olarak içinizdeki bağın olmadığını fark ettim. Sistem tanıtımdaki sistemler sunucuda yok insanlar rol yapamıyor. Yetkililer bırak öğretmeyi kendileri bile rol yapmasını bilmiyor Superman RP, MetaGame ve DeathMach yapan admin gördüm. Saçmalıklarla dolu, efe138 sistem kodlamayı bilmiyor Cem3 +500 bonusla rol yapıyor desem yanlış olur çünkü rol yapmayı bilmeyen yönetim, sallamasyon yazılmış işlevler boş sunucu ve boş zaman kaybı bu sunucunun burada olması saçmalık role play değil faction.
Dediğimiz şeylerin uzun zamandır farkındayım. Sunucumuz betada olduğu için bu zamana kadar görmezden geldim. Yarı yıl tatilinin bitmesi ile test sürecini bitmiş oldu ve sunucu yaz tatilinin başlamasıyla bitmesi planlanan bir bakım sürecine girdi. tanıtımda bahsettiğim her şey fazlasıyla sunucuya eklenmiş, doku paketi tamamlanmış, map tepeden tırnağa donatılmış olacak. Yaşattığımız huzursuzluktan dolayı özür diler, test sürecinde bize hatalarımızı görmemize olanak sağladıkları için bütün oyunculara teşekkür ederim. Ayriyeten biliniz ki yönetim kadrosunda düzenlemeler yapılacaktır.

FlareSs

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Serverin discordunu alabilirmiyim ?

SafaEfe

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
discord link atarmısın yeniden

Sphynx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Discord linki yenilenmiştir.

AhmedKeremHD

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
anlık olarak aktif olmayan aktif oluncada adminlerin zarlarına +500 buff koymasını ihmal etmediği bir dönem geçirdiğimi hatırlarım.
full olarak açıldığında insanların bu hataları görmezden geleceğini zannetmiyorum. beta için 5/10 eğer vaad edilenler olursa full hali 9/10

Sphynx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
anlık olarak aktif olmayan aktif oluncada adminlerin zarlarına +500 buff koymasını ihmal etmediği bir dönem geçirdiğimi hatırlarım.
full olarak açıldığında insanların bu hataları görmezden geleceğini zannetmiyorum. beta için 5/10 eğer vaad edilenler olursa full hali 9/10
Beta süreci eğlence ve temel sistemleri test etme süreciydi. Bu süreçte birçok script'te olduğu gibi zar script'indeki mevcut hatalar bulunup giderildi. (zarların sürekli 9 gelmesi gibi). Dediğiniz konuya gelecek olursak ise admin power sunucumuzda yoktur. Adminler role event harici katılmayacak ve rol denetleyeceklerdir. Beta sürecindeki hataları lütfen görmezden gelin! +100 bonuslu zarların atıldığı hiçbir rol ciddiye alınmamıştır ve rol devam ettirilmemiştir.

Moralliout

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Discord link ulaşılamaz, sunucu hala açıksa gelmek istiyorum ama gelemiyorum.

AhmedKeremHD

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Beta süreci eğlence ve temel sistemleri test etme süreciydi. Bu süreçte birçok script'te olduğu gibi zar script'indeki mevcut hatalar bulunup giderildi. (zarların sürekli 9 gelmesi gibi). Dediğiniz konuya gelecek olursak ise admin power sunucumuzda yoktur. Adminler role event harici katılmayacak ve rol denetleyeceklerdir. Beta sürecindeki hataları lütfen görmezden gelin! +100 bonuslu zarların atıldığı hiçbir rol ciddiye alınmamıştır ve rol devam ettirilmemiştir.
Çoğu insanın skinini BEYAZ SAÇLI Anime karakteri yapması peki? .Beta sürecinden sonra bu tarz eksikliklerin insanların görmezden geleceğini sanmıyorum.Beta süreci insanlara "Bakın,bizim sunucu böyle olacak." dediğiniz bir kısımdır.(Yani,en azından ben öyle düşünüyorum.)Beta süreci sunucunun tam ortasından geçen bir perde gibidir,eğer perdenin arkası böyle ise,ilerisi nasıl olacak? Acemiliğinize veriyorum bu hataların hepsini."Atardamar attıkça akıllı olmakta fayda var" diyorum ve yazımı bitiriyorum. (3 hafta olmuş neredeyse cevap vermeyeli,pardon)

mertmertV2

Marangoz
En iyi cevaplar
0
discord sunucunu atar mısın davet yeterliliğini kaybetmişte

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
konu tasarımı daha fazla geliştirilebilir diye düşünüyorum. fakat yazıyla yapılabileceğin en iyisi gibi bir şey olmuş. başarılar.