Spigot tarzı sitelerden ücretli pluginleri satın alma

Zelphia

play.hestianw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyun Sürümü
1.16.5
Arkadaşlar öncelikle iyi forumlar.Başlıktada belirttiğim gibi paralı eklentileri almanın bir yolu var mıdır öğrenmek istiyorum türkiyede paypal ödemesi kapalı ve paypalla ödeme alıyorlar.Yöntemi nasıl olursa olsun bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

Neels

Discord: ByNeels#1212
En iyi cevaplar
21
Ruh hali
Merhaba, bununla ilgili daha önce bir konuda yardımda bulunmuştum, aynı mesajı eklemek ister ve size yardımcı olabilmesini dilerim;

Yazdığım mesaj;

"Öncelikle hayırlı ramazanlar. VPN kuruyorsunuz bir tarayıcı eklentisi veya uygulama olabilir, ardından eklentinin olduğu Spigot sayfasına gelip satın alma tuşuna basıyorsunuz ve önünüze bir pencere açılıyor orada Paypal ile ilgili bir şey (tam hatırlamıyorum) yazıyor oraya tıklamadan önce VPN'yi aktifleştiriyorsunuz ve tıklıyorsunuz sizi Paypal ödeme sayfasına aktarıyor bazılarında direk ödeme yerine bazılarında ise "login" ekranına aktarıyor "login" ekranında giriş yap kısmının altında "Pay with debit or credit card" yazısına tıklıyorsunuz ve sizi hesapsız ödeme yapma sayfasına aktarıyor oradaki bilgilerde ülkeyi "United States" seçiyorsunuz ve kart bilgilerinizi giriyorsunuz. İsim, soy isim ve benzeri yerleri de doldurmak için web tarayıcısı ile "Unites States random adress generator" yazıp oradaki bilgiler ile dolduruyorsunuz. Bilgileri doldurduktan sonra ödemeyi gerçekleştirmeye çalıştığınızda hata verecektir 2-3 kere ödemeye bastığınızda ödemeyi gerçekleştirip eklentiyi satın alacaktır.

Saygı ve sevgilerimle..."

Sevgilerimle :)

Rahmican16

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Discord üzerinden eklenti yapımcısına ulaşıp alabilirsiniz. Bu şekilde indirim sağlattığım bile oldu.