Sponsor Hosting Arıyorum!

UnknownHero

Ya Çaresizsiniz, Ya da Çare Sizsiniz
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, ben Utepils ekibinin lideriyim. Öncelikle projemizi tanıtayım, hayatta kalma oyun bazını ele aldık ve kendi yaptığımız küçük oyunları ekledik. Çok farklı bir oyun elde edeceğiz, rakip tanımayacak ve belki de ülkenin en iyisi olacağız. Java ekibimden bir kaç isim vereyim, MegaCrafter-Emre, FuryRS-Halil, B_urak-Burak. Mimar ekibimden bir kaç isim vereyim, Umut ATABAY, Majoras-Can, Kyalun-Murat. Skript ekibimden bir kaç isim vereyim, 0pTimisT-Efe, McWeb-Furkan, Joka-Osman. Eklenti konusunda yaptıklarımızdan bazıları;
  • 2 farklı küçük oyun:
  1. Working For Survival Games
    En az 5 en fazla 10 kişinin girebileceği bir PUBG tarzı oyun. Oyuncular kalede birer evin içerisinde doğacaklar, buldukları eşyalar ile gelişecek ve diğer oyuncuları öldürecekler. 2 Kişi kaldığında "Takım mısınız?" Diye soracak, takımlarsa zombi ortaya çıkacak ve oyuncular ile savaşacak. Takım değillerse tek kişi kalana kadar bekleyecek ve yine zombi ortaya çıkacak. Takım olduklarında 1'er eşya alıyorlarsa takım değillerse 2 eşya alırlar.
  2. BoatWars
    Oyuncular teknelerde başlayacak, kendi gemilerine gidecek ve ateşlenebilir 3D havan topları ile rakip gemiye ateş edecekler veya rakip gemiye gidecek ve kılıç kılıca savaşacaklar. Ancak önce kendi gemilerine gidip zırh ve kılıç almaları gerek.
  • Kendimize ait sanal market.
  • Kendimize ait oyuncular arası ticaret alanları, hem sanal hemde halk pazarı tarzı.
  • Kendi 3D Block eklentimiz.
  • Günlük hediyeler sistemi.
  • Kendimize ait rulet sistemi.
  • Kendimize ait GUI ench sistemi.
  • Item Spawner, sahibi bizimle olduğundan oda bizim sayılır.
  • 3D Silah sistemi.
Mimari konusunda henüz bir gelişme yok. Ancak yakında olacak.
Sponsor olacak şirketten isteyeceklerime geçecek olursak, hazırlık için 15 ile 30 gün arası 2GB SSD sunucu. Hazırlık evresinden sonra 16GB Yüksek kalitede bir işlemci ve 100GB SSD. Görüşmeler için, Skype live: ozyurtkahraman74 (Boşluğu silin) Discord Kozy#9122
Dikkatinizi çekmek istiyorum, @Rabisu @GNCGAMES @batihost.com @ZirveSunucum @AxiTRBilisim

Silahımız.

GUI Ench sistemi.

BoatWars'ta bahsettiğim havan topu.

İsmimiz kesinlikle son karar değildir, değişebilir.

Son düzenleme:

UnknownHero

En iyi cevaplar
0
skript ile mi türkiyenin en iyisi olucaksınız :(
Sistemlerin çoğu JAVA tabanlıdır. Eklibimizde Java konusunda uzman kişiler bulunmakta ve çoğu sistem java ile yazılıyor. Fakat her sunucunun olduğu gibi bizim sunucumuzunda Skript ihtiyacı olacaktır. Biz internet üzerinden alıntılamak yerine kendimiz yazmayı tercih ediyoruz. Değerli yorumunuz için teşekkürler.

Cazcez

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Gerçekten güzel olacağa benziyor fakat siz sponsordan bu kadar şey istiyorsunuz sponsorunuzun kazancı ne olacak? :D

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sistemlerin çoğu JAVA tabanlıdır. Eklibimizde Java konusunda uzman kişiler bulunmakta ve çoğu sistem java ile yazılıyor. Fakat her sunucunun olduğu gibi bizim sunucumuzunda Skript ihtiyacı olacaktır. Biz internet üzerinden alıntılamak yerine kendimiz yazmayı tercih ediyoruz. Değerli yorumunuz için teşekkürler.
konuda java geliştiricilerinden bahsetmemişsiniz ama skript var benim gibi detaycılar farkeder :/

UnknownHero

En iyi cevaplar
0
Hocam bu konuyu kapatabilirsiniz. Sponsorluk görevinizi benim üstleneceğim konusunda hemfikiriz değil mi :)
tabii ki hocam. Ben bu konuyu sizin görüştüğünüz arkadaş söylediği için açtım. Eğer anlaştıysanız konuyu kapatabiliriz.