Spotify Yıllık Özet 2019

EnesA

hissikablelvuku
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Spotify Yıllık Özet 2019

Müzik severlerin telefonlarında, ceplerinde istedikleri zamanda müzik dinleme uygulaması olan Spotify, 2019 yılı için kullanıcıların istatistiklerini inceleyen bir uygulama geliştirmiş ve kullanıma sunmuştu. Spotify Yıllık Özet daha önceden de yapılmış ve gelenek haline gelmeye çalışıyor diyebiliriz.

Saatlerimiz belki de günlerimizin vazgeçilmez zamanlarında dinlediğimiz müzikleri bir kişinin analizini tutması çok güzel olurdu sanırsam. Spotify da tam olarak bunu yapmış. Bu türde bir merakımız veya düşüncemiz varsa bunu çok iyi gideriyor. Bu sayede kullanıcıları da memnun etmiş oluyor.

142500

Yıllık Özetime Nasıl Bakarım ?

İlgili siteye giriş yaptıktan sonra alt kısımlarda bulunan bölüm ile spotify hesabınıza giriş yapın. Bu kadar basit bir işlem ile koskocaman bir yılda hangi sanatçıyı, hangi şarkıyı, dinlenen dakika gibi bir sürü bilgiye ulaşabiliyoruz. Müzik zevkimizin kendimizin düşündüğü gibi mi yoksa verilere uyuşup uyuşmadığına bakmak içinse gerçekten güzel bir zaman oluyor.

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Para verilerek dinlenen ritimli okunan dandik şiirler

EnesA

hissikablelvuku
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben şarkıya para vermemek için her zaman cadde üzerindeki dükkanları kullanıyorum. Ay sonu zengin olursam belki para vererek dinliyorum

Rozenberg

Dovahkiin RPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sbotify dinlym chock hvlı olem kzlar dsün bna bdava stupify indrr hızlı indr hmn

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
Çok şey öğrendim bu konudan. Teşekkürler.:ciddi:

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
supotifay primiyum reklamları sayesinde boğuldum
Şimdi kartta para olmasına rağmen bedava deneme alacağım. intikam oreo ile yenen bir yemektir.