Ataberkia

En iyi cevaplar
0

Son düzenleme:

Darkkandadr

❌⚖❌ Everybody knows the good guys lost...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server güzele benziyor,yetkili bir takımınız olmadan hub server yönetemeyeceğinizi düşünüyorum ayrıca factiondaki fazladan can sistemi çok abartılı bir özellik gibi geldi bana başarılar...

Ataberkia

En iyi cevaplar
0
Server güzele benziyor,yetkili bir takımınız olmadan hub server yönetemeyeceğinizi düşünüyorum ayrıca factiondaki fazladan can sistemi çok abartılı bir özellik gibi geldi bana başarılar...
Factiondaki can sisteminde mutlaka oynamalar yapılır. Yorumunuz için teşekkürler..

Son düzenleme:

Absolished

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Merhaba.Bu Serverde Çoğu Hub Gördüm Ama sizinki gibi değişik bir şey görmedim fakat açıldığı zaman kesinlikle oynayacağım nedeni önem verilmiş çoğu serverlerde çoğu şeye önem verilmiyor siz ise verdiğiniz için ve oyun için yapılarınız çok güzel ve bir de isteğim var serverinize "BEDWARS" gelebilir mi? Gelirse iyi olur çünkü çok seviyorum.Gelirsede hypixelde olan yumurta atınca yol açan yer güzel bir şey olur iyi çalışmalar şimdiden :)

Ataberkia

En iyi cevaplar
0
Öncelikle Merhaba.Bu Serverde Çoğu Hub Gördüm Ama sizinki gibi değişik bir şey görmedim fakat açıldığı zaman kesinlikle oynayacağım nedeni önem verilmiş çoğu serverlerde çoğu şeye önem verilmiyor siz ise verdiğiniz için ve oyun için yapılarınız çok güzel ve bir de isteğim var serverinize "BEDWARS" gelebilir mi? Gelirse iyi olur çünkü çok seviyorum.Gelirsede hypixelde olan yumurta atınca yol açan yer güzel bir şey olur iyi çalışmalar şimdiden :)
Yorumunuz için teşekkür ederim. Eggwars ve bedwarsın arasında pek bir fark yok ikisinden birini tercih etmeliydik daha modern olduğu için EggWars'ı tercih ettik. Ama sunucu açıldıktan sonra BedWars'da eklenebilir neden olmasın :D
23 Mayıs'da mutlaka bekliyoruz

Son düzenleme:

Aqwee

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Aslında sunucu olarak hep faction benim ilgimi çekmiştir güzel sunucu ama bu devirde pay to win eğer oyuncu yoksa para vermelisiniz hiç üzülmeyin serveriniz gayet iyi adalet yerini bulacaktır

Cinco

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
7 - Ay Önceden Konu Açılmaması Gerekiyordur.Fakat Sunucu Görselleri Güzel Görünüyor,Faction Mapini Sizmi Yaptınız ?

Ataberkia

En iyi cevaplar
0
7 - Ay Önceden Konu Açılmaması Gerekiyordur.Fakat Sunucu Görselleri Güzel Görünüyor,Faction Mapini Sizmi Yaptınız ?
Sunucu açılmasına 5 Ay 27 gün kaldı. Faction haritası Eriny build ekibi tarafından StarTurk adına yapılmıştır.

Son düzenleme: