• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • youtube abone hilesiSon Gösterim: 11 Ağustos 1825 temmuz 2018

STARTURK NETWORK (PEK YAKINDA)

Greeen

MineWeb | FurkanZhlp.com
Sponsor
Steam
Green
Minecraft
FurkanZhlp
Vay be minecraft bağımlısı olduğum zamanın efsane faction sunucusu. Bi vip satın alabilmek için en az 1 ay yönetime ulaşmaya çalışmıştık çok ilgisizdi.Umarım bu sefer öyle olmaz.Başarılar dilerim :)

Greeen

MineWeb | FurkanZhlp.com
Sponsor
Steam
Green
Minecraft
FurkanZhlp
StarTurk şimdi destek ekibiyle kalitesiyle açılacak bir hub sunucu olacaktır. ben bunu hissediyorum. büyümeyi yakalayabileceğinden eminim gece gündüz demeden yetiştirmeye çalışıyor @STHaciYatmaz
Emeğinin karşılığını alması gerek bence.​
Dediğin biraz hatalı sanki ? bu kadar uzun bir sürede sunucuyu nereye yetiştiriyorlar agam bu devirde 1 günde sunucu açıp 120 online vuran kişiler tanıyorum.Buna biraz üşengeçlikmi diyelim ? Emeğinin karşılığını alması gerek tabii ki.

MrHaciYatmaz

Yayın Denetmeni
Minecraft
HaciYatmaz
Dediğin biraz hatalı sanki ? bu kadar uzun bir sürede sunucuyu nereye yetiştiriyorlar agam bu devirde 1 günde sunucu açıp 120 online vuran kişiler tanıyorum.Buna biraz üşengeçlikmi diyelim ? Emeğinin karşılığını alması gerek tabii ki.
Gerçekten kaliteli olmasını istiyorum ve gerçekten her gün bir şeyler katıyorum.

Son düzenleme:

Greeen

MineWeb | FurkanZhlp.com
Sponsor
Steam
Green
Minecraft
FurkanZhlp
önemli olan 1 günde 120 vurup 2.gün kapanmak değil bak bende açtım AYYILDIZ SKYBLOCK diye bir sunucu 70 online çektim aceleci davrandım. 1 ufak bug yüzünden sunucum çökme derecesine geldi onlineleri kaybettim malesef acele işe şeytan karışıyor :)
Gerçekten kaliteli olmasını istiyorum, ve gerçekten her gün bir şeyler katıyorum.
Bu konuda şüphem yok hocam :) Başarılar dilerim :)

Alphaio

Ağaç Yumruklayıcı
Minecraft
Alphaio
Minecraft, Skyblock sunucularından geçilemiyor. İsteyen herkes sunucu açabiliyor, açabilmeli de. Fakat, Türkiye'de farklılık katabilen sunucu yok. Evet, "farklılık" denildiğinde akla elmas spawneri gelmemeli. Tüm sunucular, spawner satma üzerine kurulu
bir oyun ortaya koyuyor. Ve bu Skyblock'u oynayan oyuncular da spawnerden düşen eşyaları markete satıyor, daha çok spawner almaya çalışıyor. Oyun oynamıyor! Tabiri caizse sadece "amelelik" yapıyor.
Ve evet; kendimize sorduk: Oyuncular sunucuya amelelik yapmak için mi girmeli?.. Hayır! oyuncuların Skyblock'u eğlenerek oynayabilmeleri için farklı sistemler üzerine kurulu bir Skyblock sunucusu gerekiyor.
İşte tam olarak bu sunucuyu hayal ettik, baştan tasarladık! Oyuncunun eğlenebileceği bir sunucu!

Minecraft'a yeni başlayan veya Skyblock daha önce hiç oynamamış oyuncular için önce Skyblock hakkında biraz bilgi verelim.

Skyblock, genel olarak ticaret üzerine kurulu bir Minecraft oyun modudur. Bu mod, genelde sunucularda bulunur. Skyblock'un Türkçe anlamı Uçan Blok'dur. Evet, uçan bir adada başlıyorsunuz.
Bu adayı geliştirerek en iyi yapmaya çalışıyorsunuz, diğer oyuncularla rekabet içinde oluyorsunuz.

Evet, bu aslında "klasik bir Skyblock sunucusu". Bu açıklama, daha önceden Skyblock oynayan oyuncular için biraz garip gelmiş olabilir. Çünkü şu an Türkiye'de olan Skyblock sunucularının bir çoğu
Klasik bir Skyblock sunucusu olmayı bile başaramıyor!

İyi bir oyuncu için geliştirdiğimiz yeni Skyblock'u en ince ayrıntısına kadar ekipçe, birçok değerli sistem getirdik, getirmeye devam ediyoruz, sunucu açıldıktan sonra da devam edeceğiz. Bu sistemler diğer sunucular tarafından -alınmaya- müsait sistemler olduğu için sunucu açılmadan birkaç gün önce paylaşacağız. şu an; sadece mükemmel bir sunucunun orada olduğunu bilmenizi istiyoruz.

-Moderatör

AgentSniperPro

Demir Madencisi
Minecraft
AgentxTR
Konu tasarımı baya hoşuma gitti. Belliki emek verilmiş ve bilgili kişiler tarafından kurulmuş bir sunucu. Ancak direk HUB olarak açarsanız Aktif oyuncu konusunda pek başarılı olacağınızı sanmıyorum. (Bu sadece benim düşüncem)