Alphaio

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Minecraft, Skyblock sunucularından geçilemiyor. İsteyen herkes sunucu açabiliyor, açabilmeli de. Fakat, Türkiye'de farklılık katabilen sunucu yok. Evet, "farklılık" denildiğinde akla elmas spawneri gelmemeli. Tüm sunucular, spawner satma üzerine kurulu
bir oyun ortaya koyuyor. Ve bu Skyblock'u oynayan oyuncular da spawnerden düşen eşyaları markete satıyor, daha çok spawner almaya çalışıyor. Oyun oynamıyor! Tabiri caizse sadece "amelelik" yapıyor.
Ve evet; kendimize sorduk: Oyuncular sunucuya amelelik yapmak için mi girmeli?.. Hayır! oyuncuların Skyblock'u eğlenerek oynayabilmeleri için farklı sistemler üzerine kurulu bir Skyblock sunucusu gerekiyor.
İşte tam olarak bu sunucuyu hayal ettik, baştan tasarladık! Oyuncunun eğlenebileceği bir sunucu!

Minecraft'a yeni başlayan veya Skyblock daha önce hiç oynamamış oyuncular için önce Skyblock hakkında biraz bilgi verelim.

Skyblock, genel olarak ticaret üzerine kurulu bir Minecraft oyun modudur. Bu mod, genelde sunucularda bulunur. Skyblock'un Türkçe anlamı Uçan Blok'dur. Evet, uçan bir adada başlıyorsunuz.
Bu adayı geliştirerek en iyi yapmaya çalışıyorsunuz, diğer oyuncularla rekabet içinde oluyorsunuz.

Evet, bu aslında "klasik bir Skyblock sunucusu". Bu açıklama, daha önceden Skyblock oynayan oyuncular için biraz garip gelmiş olabilir. Çünkü şu an Türkiye'de olan Skyblock sunucularının bir çoğu
Klasik bir Skyblock sunucusu olmayı bile başaramıyor!

İyi bir oyuncu için geliştirdiğimiz yeni Skyblock'u en ince ayrıntısına kadar ekipçe, birçok değerli sistem getirdik, getirmeye devam ediyoruz, sunucu açıldıktan sonra da devam edeceğiz. Bu sistemler diğer sunucular tarafından -alınmaya- müsait sistemler olduğu için sunucu açılmadan birkaç gün önce paylaşacağız. şu an; sadece mükemmel bir sunucunun orada olduğunu bilmenizi istiyoruz.

-Moderatör

FerdiCixxTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Konu Tasarımı Ve Mapler Harika Görünüyor.
Heyecanla 23 Mayısı Bekliyoruz.

CraxyTR

mc.silencenw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı baya hoşuma gitti. Belliki emek verilmiş ve bilgili kişiler tarafından kurulmuş bir sunucu. Ancak direk HUB olarak açarsanız Aktif oyuncu konusunda pek başarılı olacağınızı sanmıyorum. (Bu sadece benim düşüncem)

Donov4n

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
23 Mayıs yerine 23 Mart yazmışsın. Ama rap konusunda ne bileyim... Sadece bir sunucu için ve oyun da minecraft olduğu için abartı olarak geliyor.

ArdaRuzgar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başarılı bir sunucu olacağa benziyor oyuncu çekmek bu zamanlarda zor. Oyuncu çekerseniz tadından yenmez.
9/10

BatSteve

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Real*** adlı bir server daha önceden The Bridge adlı oyunu eklemişti. Sunucuları şu an bakımda. Araştırmadan Türkiyede ilk demeniz beni biraz kırdı.

Ataberkia

En iyi cevaplar
0
Real*** adlı bir server daha önceden The Bridge adlı oyunu eklemişti. Sunucuları şu an bakımda. Araştırmadan Türkiyede ilk demeniz beni biraz kırdı.
Yorumunuz için çok teşekkür ederim.

Bahsettiğiniz sunucuyu bilmiyorum, muhtemelen geçmişte açılıp kapanmış bir sunucu. Şimdi şurda bir duralım; Bridges ve The Bridges isimleri aynı olsa da farklı oyunlar.

Bridges, Mineplex tarafından geliştirilmiş; size verilen adada geliştikten sonra diğer adalara giden köprülerin oluştuğu bir oyundur.
The Bridges, Hypixel tarafından geliştirilmiş; karşılıklı köprüleri olan iki adada takımların, birbirlerinin end portalına atlamaya çalıştığı bir oyundur.

Evet, muhtemelen sizin bahsettiğiniz "önceden eklenmiş" oyun Bridges. Çünkü The Bridges oyunu Hypixel tarafından piyasaya sürüleli çok olmadı.
Ayrıyeten; bu konudan tamamen bağımsız olarak şunu da eklemek isterim; "Bridges" oyunu da 2015 yılında, kapanan sunucumuzda vardı fakat ilk değildi.

Ataberkia

En iyi cevaplar
0
Ben servere kesin gelicem.
Konu tasarımı hoşuma gitti, umarım başarılı olursunuz.
Sunucu güzele benziyor .23 Haziran'da bekliyoruz.

Sunucu güzele benziyor .23 Haziran'da bekliyoruz.
Bu konuda şüphem yok hocam :) Başarılar dilerim :)
Harika bir server. Efsaneler ölmez!
Kapanıp açılmayan sunucu varmı ya her yerde aynı hikaye ben de yaşadım. Başarılar.
Son 3 ay! birçok hub sunucuda tecrübem olduğu gibi burayada başvuracağım. Keşke 1 ay sonra felan açılsa. Sonuçta aradan 4 ay geçmiş, Başarılar.
Konu Tasarımı Ve Mapler Harika Görünüyor.
Heyecanla 23 Mayısı Bekliyoruz.
Konu tasarımı baya hoşuma gitti. Belliki emek verilmiş ve bilgili kişiler tarafından kurulmuş bir sunucu. Ancak direk HUB olarak açarsanız Aktif oyuncu konusunda pek başarılı olacağınızı sanmıyorum. (Bu sadece benim düşüncem)
Güzele benziyor. Konu tasarımını beğendim :)
kötü olacağından emin olarak geldim ama harbi iyi lan helal olsun
Başarılı bir sunucu olacağa benziyor oyuncu çekmek bu zamanlarda zor. Oyuncu çekerseniz tadından yenmez.
9/10
Emek verilmiş bir proje.Başarılar dilerim.
Başarılı bir sunucu ,umarım sunucunuz iyi yerlere gelir :)
Güzel dilekleriniz için hepinize çok teşekkür ederiz. Ekip olarak her zaman "Nasıl en iyisini yaparız?" sorusu ile yola çıkıp sunucuyu geliştiriyoruz ve bu hiçbir zaman değişmeyecek. 23 Mayıs'ta bekliyoruz..