Steam Alışveriş Sepetinizdeki Bir Ya Da Birden Fazla Ürünün Hatası

MrHero

Ölmedim
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Screenshot_1.png

steam Alışveriş Sepetinizdeki Bir Ya Da Birden Fazla Ürünün Hatası
Merhaba Arkadaşlar! Bugün size steam alışveriş sepetenizdeki bir ya da birden fazla ürün hatasının çözümünü anlatacağım.

Screenshot_8.png

Alışveriş sepetinizdeki bir ya da birden fazla ürünün ödeme işlemi yapıldığından dolayı bu işlemin şu an da tamamlanamaz olduğu hatası benim karşıma birkaç sefer daha çıktı. Genelde bu hata steam indirimlerinde herkesin sepetine çok şey ekleyip çıkarmasından oluyor. Aşağıda anlattığım yöntem sayesinde 5 adımda bu sorunu çözebileceğiniz umuyorum.

Screenshot_3.png

1) İlk önce steam uygulamasından sağ üst kısımdan steam Kullanıcı Adınıza tıklayıp oradan sonra Hesap Detayları kısmına tıklıyoruz.

Screenshot_4.png

2) Daha sonra açılan sayfada Satın Alma Geçmişini Görüntüle kısmına tıklıyoruz.

Screenshot_5.png

3) Satın alma geçmişini görüntüle kısmına tıkladıktan sonra karşınıza Satın Aldığınız Oyunlar'ın listesi çıkacak. Siz hangi oyunu alırken sorun yaşadıysanız o oyuna tıklayacaksınız. Yanlış oyuna tıklamamaya dikkat edin.

Screenshot_6.png

4) Daha sonra karşınıza böyle bir sayfa gelecek. Burada İngilizce yazıyor fakat sizde Türkçe yazabilir. Cancel This Transaction yani İşlemi İptal Et seçeneğine tıklıyoruz. Fakat şöyle bir şey var ki bu seçenek hatayı aldıktan sonra direk mevcut olmayabilir. İşlemi İptal Et seçeneğinin gelmesi için biraz bekleyebilirsiniz. 15-20 Dakika civarı sürebilir. Bu biraz da şansınıza bağlı bir durum.

Screenshot_7.png

5) Son işlem olarak karşınıza böyle bir seçenek gelecek. This Purchase Was Never Completed yani Satın alım Tamamlanamadı seçeneğine tıklayarak sorunu çözebilirsiniz. İptal edilip edilmediğini satın alma geçmişinden öğrenebilirsiniz. İptal edildiğini anladığınız an istediğiniz oyunu tekrar sepete ekleyip satın alabilirsiniz.

Evet arkadaşlar konumu okuduğunuz için teşekkürler! İyi Forumlar!

YigitReisRUFG

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bu Sorun Eskiden Oluyodu Çözümü Kendim Bulmuştum Ama Burda Daha Detaylı Anlatmış Tebrikler.