Steam - Güncelleme için çevrimiçi olmalıdır hatası!

CihanYlmzCR

> PERISAN NETWORK <
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar önceden bu sorun yoktu steam'e girebiliyordum. Bir gün steam'e girmeye çalışırken böyle oldu ve 1 haftadır sorunum çözülmedi. Google'dan araştırdım tüm çözümleri uyguladım ama olmadı hala aynı. Daha önce başına bu tür hata gelip çözen var mı?

Üstelik internetim bazı sitelere sorunsuz bağlanırken bazı sitelere ise çok yavaş bağlanıyor veya bağlanmıyor. Bilgisayardan mesela giriyorum bir siteye bu siteye ulaşılamıyor diyip girmiyor ama telefonumun kendi internetimden girince açılıyor. Durup dururken böyle oldu. Modemi resetledim, ağı sıfırladım hala aynı.

Adsız.png

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0
İnternet sağlayıcınızın müşteri hizmetlerini aramış mıydınız?

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Bana DNS kaynaklı bir sorun gibi geldi, direk olarak otomatik almayı denemiş miydiniz?

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0
Denedim, sonuç hüsran:(

Yok aramadım. Arasam da pek bir şey değişmez muhtemelen.
2-3 ay önce bende de böyle bir şey vardı, bazı sitelere giremiyordum (steam, twitch v.s), steam'in kendi programına da giremiyordum. En son çare olarak müşteri hizmetlerini aradım ve sorunumu 1 dakikada çözdüler. Fakat müşteri hizmetlerine güvenmiyorsanız Complete Internet Repair 5 programını kullanarak İnternetinize onarım yapın.

CihanYlmzCR

> PERISAN NETWORK <
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
2-3 ay önce bende de böyle bir şey vardı, bazı sitelere giremiyordum (steam, twitch v.s), steam'in kendi programına da giremiyordum. En son çare olarak müşteri hizmetlerini aradım ve sorunumu 1 dakikada çözdüler. Fakat müşteri hizmetlerine güvenmiyorsanız Complete Internet Repair 5 programını kullanarak İnternetinize onarım yapın.
Belki düzelir diye bekledim ama hala aynı. Steam'e de yazdım bi ayar yapmamı söyledi onu da yaptım hala aynı. Bu ne böyle hapis gibi internetim. Bazen bu foruma bile çok yavaş bağlanıyor. Modemi de sıfırlayıp yeniden kurdum aynı.

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0
Belki düzelir diye bekledim ama hala aynı. Steam'e de yazdım bi ayar yapmamı söyledi onu da yaptım hala aynı. Bu ne böyle hapis gibi internetim. Bazen bu foruma bile çok yavaş bağlanıyor. Modemi de sıfırlayıp yeniden kurdum aynı.
Müşteri hizmetlerini aramadınız mı gerçekten?