Steam Oyun Hediye Etme

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
steamwallpaepr.jpg

Steam Oyun Hediye Etme
Merhaba değerli Forum Gamer üyeleri. Bu konumda sizlere nasıl Steam'da oyun hediye edebileceğimizi göstereceğim. Bildiğimiz üzere Steam bir oyun platformu. Milyonlarca oyun ve arkadaşlık sistemi bence en iyi yanları. Bazı oyunlar tek başına oynanır, bazı oyunlar ise arkadaşlarımızla daha eğlenceli olur. Peki, hiç arkadaşınıza oyun hediye etmeyi düşündünüz mü? Düşünmüş olmalısınız ki bu konuya girmişsiniz. Açıkçası arkadaşınıza ne alacağınızı merak ettim. Hadi başlayalım.

1. Adım
Mağaza bölümünden arkadaşımıza hediye edeceğimiz oyunun sayfasına gelelim.

2. Adım
Oyunu sepete ekleyelim. Ardından karşımıza böyle bir ekran çıkacak:

145613

"Hediye olarak satın al" seçeneğini seçelim. Fakat şunu unutmayın. Sadece steam içi arkadaşlarınıza oyun hediye edebilirsiniz.

3. Adım

145615

Bu kısımda hediye vereceğimiz kişiye ufak bir not bırakacağız. Duygularınızı da belirtmeyi unutmayın.

4. Adım

145616

Cüzdanımızı bu adımda açacağız ve ödeme yapacağız. Ancak şunu belirtmekte fayda var. X ülkesi üzerinden yapılan alışverişler sadece X ülkesindeki kişiler tarafından kütüphaneye eklenebilir. Arkadaşınız hediyeyi reddederse Steam nadir olarak bazı durumlarda ödeme yönteminize değil Steam cüzdanınıza iade yapacaktır.

Artık arkadaşınıza hediyeyi gönderdiniz. Arkadaşınız da profilinin tam yanında bulunan mektup simgesinden hediyeyi kabul edebilir.

145618

Her şey tamam. Arkadaşınız doyasıya oyununu oynayabilir. İyi oyunlar!

Konumu okuduğunuz için teşekkür ederim.

cadaloz1

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
bu hatayı geçemiyoruz, çaresi yok mu bunun ?

Ekli dosyalar

• 4334.png
    4334.png
    309.6 KB · Görüntüleme: 412