Steve, Alex'e Karşı | 2. SEZON - 2. BÖLÜM

2. sezonun ikinci bölümünü nasıl buldunuz?

• Mükemmel

Kullanılan: 0 0.0%
  • Çok iyi

• İyi

• İdare eder

• Kötü

• Çok kötü

• Berbat

• Kullanılan toplam oy
    0

BarrelRoll

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
2. sezonun ilk bölümünü okumadıysanız https://forum.gamer.com.tr/konu/steve-alexe-karsi-2-sezon-1-boeluem.386753/ linkine tıklayabilirsiniz. İyi okumalar.
-STEVE, ALEX'E KARŞI | 2. SEZON - 2. BÖLÜM: TANIŞMA
Steve, 7 buçuk alarmıyla uyanır ve Alex ile tanışmak için hazırlanmaya başlar. Ceketini alıp kapıya yöneldiğini gören kız kardeşi ona seslenir.

RANA: Kahvaltını yapmadan mı çıkacaksın?

STEVE: Dışarıda yerim, sen sadece okulunla ilgilen.

RANA: Tamam, görüşürüz.

STEVE: Görüşürüz.

Steve, özel şoförü günlük izninde olduğu için Minecraft Stüdyoları'na taksiyle gider. Stüdyoda onu Spencer karşılar.

SPENCER: Hoş geldin Steve.

STEVE: Hoş bulduk Bay Spencer. Alex nerede?

SPENCER: Sanırım biraz gecikmiş olmalı, az sonra gelir. Hadi gir içeri, dışarıda bekleme. Zaten güneş tepeden vuruyor.

Steve, Spencer ile stüdyoya girer ve Alex'i bekler. Alex stüdyoya 8'i 25 geçe gelir.

SPENCER: Hoş geldin Alex.

ALEX: Hoş bulduk Bay Spencer.

SPENCER: Alex, bu Steve. Oyunun ilk karakteri.

ALEX: Merhaba Steve.

STEVE: Merhaba Alex.

ALEX: Tanıştığımıza memnun oldum.

STEVE: Ben de.

SPENCER: Steve, istersen Alex'e buranın geleneklerinden bahset.

STEVE: Peki. Alex, bu diyarlara yeni geldiğin için pek fazla bilgi sahibi değilsin. Az sonra Bay Spencer sana anlaşma kâğıdı verecek ve sen de oyuna girebilmek için bu kâğıdı imzalayacaksın. Sonra yılbaşına kadar eğitimler alacaksın. Veeee, işte bomba geliyor: Benimle düelloya ÇIKACAKSIN. Yuppi.

SPENCER: Yenene de...

STEVE: EVLİLİK verilecek, değil mi? Çok sevdim Alex'i.

SPENCER: Steve!

STEVE: Pardon.

SPENCER: Yenene de End World bileti verilecek. Oraya Ender Dragon'u öldürmeye gidecek ve oyunu bitirecek. Sonra sonsuza dek kahraman olarak anılacak.

STEVE: Güzel.

SPENCER: Haydi gel imzala şu kâğıdı, ondan sonra PvP/PvE eğitimine git. Eğitmenin seni dört gözle bekliyor.

ALEX: Tamam.

Alex, Spencer'in uzattığı anlaşma kâğıdını imzaladıktan sonra stüdyonun bahçesine çıkar ve PvP/PvE eğitmeni Gabriel'in yanına gider.

GABRIEL: Hoş geldin Alex. Bugün günlerden pazartesi, yani PvP/PvE günü.

ALEX: Öyle mi, ne güzel.

GABRIEL: Dersimizin ilk konusu ''Uygulamasız PvP''. Bu konu, Uygulamalı PvP'ye ve PvE'ye göre çok daha basit. İnsanlar kendisine doğru gelen saldırgana karşılık verip vermeyeceğini kendi seçeceğinden dolayı rahat bir konu işleyeceksin. Anthony, burada gel.

ANTHONY: Buyur Gabriel.

GABRIEL: Alex az sonra PvP bilgilerini senin üstünde test edecek. Kendini iyi koru, sandığından daha güçlü bir kız olabilir.

ANTHONY: Korkma Gabriel, beni Brine bile deviremez.

GABRIEL: Sen öyle san. Alex, başla uygulamaya. Göster şuna gününü.

Alex, elindeki kılıçla Anthony'e vurmaya başlar ve Gabriel ''dur'' diyene kadar devam eder.

GABRIEL: Dur. Vuruş şiddetin tam ideal seviyede ama vuruş hızı için aynı şeyi söyleyemeceğim. Neyse, zamanla hızını da geliştireceğiz. Sırada ''Uygulamalı PvP'' var, umarım yaralanmazsın.

ALEX: Umarım.

GABRIEL: Haydi başla.

Alex, karşılıklı PvP'de Anthony'e karşı bir süre direnir ama en sonunda yere yığılır.

ALEX: Of, çok yoruldum.

GABRIEL: İlk dersine rağmen iyiydin. Seni eğitmek sandığımdan daha da kısa sürecek.

Alex, eğitimin sonunda stüdyoya döner ve yaşadıklarını Steve ile paylaşır.

ALEX: Eğitmenim ilk dersime rağmen iyi olduğumu söyledi Steve.

STEVE: Ne güzel. Bana ilk dersmde iyi olduğumu söylememişti. O yüzden seni kıskanıyorum Alex.

ALEX: Ha ha, ama şu an profesyonelsin. O yüzden ben seni kıskanıyorum Steve.

STEVE: Öyle mi, kıskanıyorsan ne mutlu bana.

Son düzenleme: