StrikePvP.Nitrado.net builder aranıyor

xSincapRekt

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
StrikePvP.Nitrado.netStrikePvP.Nitrado.netStrikePvP.Nitrado.netStrikePvP.Nitrado.netStrikePvP.Nitrado.netStrikePvP.Nitrado.netStrikePvP.Nitrado.netStrikePvP.Nitrado.netStrikePvP.Nitrado.netStrikePvP.Nitrado.netStrikePvP.Nitrado.netStrikePvP.Nitrado.netStrikePvP.Nitrado.netStrikePvP.Nitrado.netStrikePvP.Nitrado.netStrikePvP.Nitrado.netStrikePvP.Nitrado.netStrikePvP.Nitrado.netStrikePvP.Nitrado.netStrikePvP.Nitrado.netStrikePvP.Nitrado.netStrikePvP.Nitrado.netStrikePvP.Nitrado.netStrikePvP.Nitrado.netStrikePvP.Nitrado.netStrikePvP.Nitrado.netStrikePvP.Nitrado.netStrikePvP.Nitrado.netStrikePvP.Nitrado.netStrikePvP.Nitrado.netStrikePvP.Nitrado.netStrikePvP.Nitrado.net

teker

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
geldim abi senden sw ya gel ismim teker oyunda

LASTBLOW23

Marangoz
En iyi cevaplar
0
AGA ALIM VARSA GELİYORUM OYUNDAKİ ADIM SACTLER

SV GÜZEL OYUN 10/10

HappyGapple

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Builder Formu:
Ad Soyad:EmirCan Çetin - Emre Dinçer
Tecruben Kaç:5 yıldır bu işi yapıyoruz.
Skype:[email protected] (Yanlış olabilir siz verin ben ulaşırım.)
Yalan Söylermisin:Asla ! (İyiliği emret , Kötülüğü def et ! )
Servere kaç saat ayrıbailirsin:Genelde buildle uğraşacağımız için günde 2-3 saat.
Ayrıca bilgi:Biz 2 kişilik küçük bir ekibiz buildlerimiz çok güzel WorldEdit , WorldGuard , VoxelSniper pluginleri ile çalışıyoruz .
Build resmimiz yok fakat bizi deneyerek iyi olduğumuzu anlayabilirsiniz.

KaanPro98

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle hepinize selamun aleyküm servere gelmeyin macro + jitterim mousemin adını vermiyim reklam olur.. jiiter yapıyorum çakmak macrosu yapıyorum adamı kesiyorum adam beni reportluyor uyarı veriyor 6 gün ban yiyorum beyler adamların kendisi hack evlatlar 8 yaşında kendiside hack gelmiş bize hack diyor bunlara hakkımızı helal etmiyor fakirler!

UltimateChicken

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
adamlara hack açmıyorum adam gibi vs atıyoruz 20 cps alıyorum diye adamlar banlıyor...... Adaletsizlik ! Nick : FearlessWarrior

xQuerty

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Builder olurum ikoniacraftta builderlik yaptım