Yardım Şu skripti düzeltebilirmisiniz

Amphirite

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Skript Plugininin Sürümü
1241241
Oyun Sürümü
1.8
Arkadaşlar şu skriptte oyuncu tek itemi tamir edebiliyor ama hepsini tamir et basınca yetkin yok diyor commands ın altına permission: ekleyipte denemiştim yine olmadı nabıcam acaba
Kod:
command /tamiretbymaksan [<text>]:
    trigger:
        if arg-1 is "el":   
            if player's money is greater than or equal to 50000:
                remove 50000 from player's balance
                repair tool
                send "&8[&6&lTamir&8] &aBaşarılı! &eElinizdeki eşya başarıyla tamir edilmiştir." to player           
            else:
                send "&8[&6&lTamir&8] &cHesabınızdaki para &cile bunu karşılamıyorsunuz." to player
        if arg-1 is "her şey":
            if player's money is greater than or equal to 300000:
                remove 300000 from player's balance
                execute player command "repair all"
            else:
                send "&8[&6&lTamir&8] &cHesabınızdaki para &cile bunu karşılamıyorsunuz." to player   
        if arg-1 is not "her şey" or "el":
            execute player command "tamir"
command /tamir [<text>]:
    aliases: /tamirmenüsü, /tamiret
    trigger:
        if arg-1 is not "el" or "her şey":   
            open virtual chest with size 4 named "            &0&nTamir Menüsü" to player
            make gui slot 12 of player with glowing anvil named "&6&lElimdeki eşyayı tamir etmek istiyorum." with lore "||&7Elinizdeki eşyanın tamir edilmesini sağlar.||&7Elinizde hiçbir şey olmasa da para alınır.||&7Tıkladıktan sonra son kararınızı belirtiniz.||||&eTıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.||&eBu işlemin ücreti: &a50.000 TL &eşeklindedir." to run player command "tamir el"
            make gui slot 14 of player with glowing anvil named "&6&lTüm eşyalarımı tamir etmek istiyorum." with lore "||&7Tüm eşyalarınızın tamir edilmesini sağlar.||&7Envanterinizde eşya olmasa da para alınır.||&7Tıkladıktan sonra son kararınızı belirtiniz.||||&eTıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.||&eBu işlemin ücreti: &a300.000 TL &eşeklindedir." to run player command "tamir her şey"
            make gui slot 31 of player with glowing compass named "&6&lMenüye Dön" to run player command "menü"
            make gui slot 4 of player with glowing 384 named "&6&lTamir Sistemi" with lore "&7Sahip: &7Maksan" to nothing
        if arg-1 is "el":
            open virtual chest with size 4 named "            &0&nEmin misiniz?" to player
            make gui slot 12 of player with 159:13 named "&a&lEvet eminim." to close then run player command "tamiretbymaksan el"
            make gui slot 14 of player with 159:14 named "&4&lHayır vazgeçtim." to close
            make gui slot 31 of player with glowing compass named "&6&lGeriye Dön" to run player command "tamir"
            make gui slot 4 of player with glowing anvil named "&6&lEmin misiniz?" with lore "&7Tamir ediliyor..." to nothing
        if arg-1 is "her şey":
            make gui slot 12 of player with 159:13 named "&a&lEvet eminim." to close then run player command "tamiretbymaksan her şey"
            make gui slot 31 of player with glowing compass named "&6&lGeriye Dön" to run player command "tamir"
            make gui slot 4 of player with glowing anvil named "&6&lEmin misiniz?" with lore "&7Tamir ediliyor..." to nothing
on inventory click:
    if inventory name of current inventory of player is "            &0&nTamir Menüsü":
        cancel event
on inventory click:
    if inventory name of current inventory of player is "            &0&nEmin misiniz?":
        cancel event

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Bildiğin kadarıyla yapmanız gereken tek şey perm vermek ve bu permi group'a eklemek.

Kod:
command /tamiretbymaksan [<text>]:
    permission: oyuncu.tamir
    trigger:
        if arg-1 is "el":   
            if player's money is greater than or equal to 50000:
                remove 50000 from player's balance
                repair tool
                send "&8[&6&lTamir&8] &aBaşarılı! &eElinizdeki eşya başarıyla tamir edilmiştir." to player           
            else:
        if arg-1 is "her şey":
            if player's money is greater than or equal to 300000:
                remove 300000 from player's balance
                execute player command "repair all"
            else:
        if arg-1 is not "her şey" or "el":
            execute player command "tamir"
command /tamir [<text>]:
    aliases: /tamirmenüsü, /tamiret
    permission: oyuncu.tamir
    trigger:
        if arg-1 is not "el" or "her şey":   
            open virtual chest with size 4 named "            &0&nTamir Menüsü" to player
            make gui slot 12 of player with glowing anvil named "&6&lElimdeki eşyayı tamir etmek istiyorum." with lore "||&7Elinizdeki eşyanın tamir edilmesini sağlar.||&7Elinizde hiçbir şey olmasa da para alınır.||&7Tıkladıktan sonra son kararınızı belirtiniz.||||&eTıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.||&eBu işlemin ücreti: &a50.000 TL &eşeklindedir." to run player command "tamir el"
            make gui slot 14 of player with glowing anvil named "&6&lTüm eşyalarımı tamir etmek istiyorum." with lore "||&7Tüm eşyalarınızın tamir edilmesini sağlar.||&7Envanterinizde eşya olmasa da para alınır.||&7Tıkladıktan sonra son kararınızı belirtiniz.||||&eTıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.||&eBu işlemin ücreti: &a300.000 TL &eşeklindedir." to run player command "tamir her şey"
            make gui slot 31 of player with glowing compass named "&6&lMenüye Dön" to run player command "menü"
            make gui slot 4 of player with glowing 384 named "&6&lTamir Sistemi" with lore "&7Sahip: &7Maksan" to nothing
        if arg-1 is "el":
            make gui slot 12 of player with 159:13 named "&a&lEvet eminim." to close then run player command "tamiretbymaksan el"
        if arg-1 is "her şey":
            make gui slot 12 of player with 159:13 named "&a&lEvet eminim." to close then run player command "tamiretbymaksan her şey"
on inventory click:
    if inventory name of current inventory of player is "            &0&nTamir Menüsü":
        cancel event
on inventory click:
    if inventory name of current inventory of player is "            &0&nEmin misiniz?":
        cancel event

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Gördüğüm kadarıyla repair all komutunu uyguluyor oyuncu fakat repair all için essentialsa ait permi oyuncuya vermeniz gerekmektedir. permission: essentials.repair.all