Sunucu açıyoruz.

FurkanSupporter

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba sevgili kardeşlerim ve abilerim,bir gün aklıma kitap okurken,Minecraft'tan tekrar bir sunucu açmak geldi ve fikrimi gerçekleştirmek için yavaşça adımları atmaya başladım.Sunucu Aternos hostingli olacaktır ve sunucumuza daha açılmadan az çok birkaç tane yetkili alınacaktır.Sadece olgun ve kendini bilenler alınacaktır.Hiçbir şekilde yetkilelere panel verilmeyecektir,sunucunun Developer'i ben yani Furkan olacaktır.Sunucumuzda alacağımız yetkilileri görmek için aşağıdaki spoileri açmanız yeterlidir.

x1 Mimar
x1 Rehber
x1 Discord tasarımcısı
x1 Moderator
x2 Fikir Üretici

Daha sunumuzun adı ve konsepti bile belli olmadığından her türlü insandan fikir beklemekteyim,aklımda,özgün bir içerik mevcut,fakat bunu nasıl gerçekleştireceğimden emin değilim.Sunucuda hergün en az 1 Üst Yönetim Kurulu üyesi aktif olacaktır ve sunucuyu her zaman açık tutacaktır.Üst Yönetim Kurulu alımlarımız şuanda DeAktif durumdadır.Size biraz aklımdaki fikirlerden ve yapabileceklerimizden bahsetmem gerekirse,
Sunucunun özgün bir içerikte olmasını veyahut Faction sunucusu olması aklıma gelen konseptlerden,ilerleyen günlerde bugün alınacak yetkililer görevlerini düzgün bir şekilde yaparlarsa,En geç 1 hafta sonrasına kadar Üst Yönetim Kurulu üyesi alınacaktır bu üyenin şartları biraz yüksek seviyede olacaktır.
Bana ulaşmak için Discord'dan yazmanız veya formu aşağıya yazmanız yeterlidir,sizden özel bir bilgi istemeyeceğim,aşağıdad alınacak yetkililer bölümünde sizlere aktarılan yetkili alım formları mevcuttur eğer kritelere uygun değilseniz de bir denemenizi tavsiye ederim işte kriterler!

Mimar en az 11 Yaşını doldurmuş ve özgün yapılar yapabilen arkadaşlar için uygundur.
Rehber 12 Yaşını doldurmuş oyuncularla iyi iletişim kurabilecek ve imlası iyi olan arkadaşlar için uygundur.
Discord Tasarımcısı 12 Yaşını doldurmuş discord tasarlamaktan ve discorddan iyi anlayan arkadaşlar için uygundur.
Moderator en az 14 yaşını doldurmuş oyuncularla iyi iletişim kurup haksızlığı önleyecebilecek kişiler ve imlası iyi olan arkadaşlar için uygundur.
Fikir Üreticisi için herhangi bir yaş kısıtlamamız yoktur,özgün fikir üretebilen geniş bir kelime dağarcığına ve hayal gücüne sahip arkadaşlar başvurabilir.

Burada da gördüğünüz gibi yetkili alımları kriterlerimiz bunlar fakat,hepsini karşılamanıza gerek yok,yaştan dolayı kaybeden arkadaşlarla da Discorddan birebir görüşeceğim ve onlar için bir şey yapmaya çalışacağım.Kriterleriniz uymasa da denemenizi tavsiye ederim.

---Rehber Alım Formu---
|Adın nedir? :|
|Yaşın kaçtır?:|
|Oyuncularla iyi iletişim kurabilir misin?:|
|Discordun varmı varsa yazar mısın?:|
|İmlan iyi midir?:|
|Tecrüben var mı?:|
---Rehber Alım Formu---

---Mimar Alım Formu---
|Adın nedir?:|
|Özgün yapılar yapabilir misin?:|
|Discordun var mı varsa yazar mısın?:|
---Mimar Alım Formu---
|Not: Mimar alımına katılanlar,discorddan önce yaptığı bir yapıyı atmak zorundadır veya oyun içinde yapmak zorundadır.|
|Discorddan anlar mısın?:|
|Bot oluşturmayı bilir misin veya botlarla ilgili bilgi sahipi misin?:|
|Discordun varmı varsa yazar mısın?:|

|Discordun var mı varsa yazar mısın?:|
|Oyuncularla iyi anlaşır mısın?:|
|Oyunculara nasıl hitap edersin?:|

Fikir üreticileri için alım formu bulunmamaktadır,konu altında fikirlerini yazabilirler.Kabul edilenler de edilmeyenler de discorddan bizimle konuşacaktırlar mikrofon şartımız yoktur.Yaşınızı yazmaktan veya söylemekten çekinmeyin,herkes o yaşlardan geçti kimsenin sizinle herhangi bir konuda alay etme hakkı yoktur.Bu hakkınız anayasa ile güvence altına alınmıştır!

Kabul edilenlere,Edilmeyenlere,Forum Sakinlerine,Oyunculara Keyifli ve iyi forumlar dilerim...

beratarda

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
|Adın nedir?:| Arif
|Yaşın kaçtır?:| 15
|Discordun var mı varsa yazar mısın?:| Arif'61#5429
|Oyuncularla iyi anlaşır mısın?:| Evet
|Oyunculara nasıl hitap edersin?:| Arkadaşlar,Dostlarım
|Tecrüben var mı?:| Şöyle Diyim 5 Yaşımdan Beri Oynuyourm Toplam 2 Yıl Ara Verdim Discord Gelirsen Daha Ayrıntılı Konuşa Biliriz

yz34

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
|Adın nedir?:|Yavuz Selim
|Yaşın kaçtır?:|15
|Discordun var mı varsa yazar mısın?:|Evet Var Ama Pekte İletişim Kurmayabilirim İşte HuntTime#1100
|Oyuncularla iyi anlaşır mısın?:|Evet Onlarla İyi Geçinirim Ve Onlara Küfür Etmem
|Oyunculara nasıl hitap edersin?:|Arkadaşım,Dostum,Knk Gibi
|Tecrüben var mı?:|Evet Ben 7,8 Yaşımdan Beridir Oynuyorum Yani Alphalarda Betalarda Falan

yz34

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
|Adın nedir?:| Arif
|Yaşın kaçtır?:| 15
|Discordun var mı varsa yazar mısın?:| Arif'61#5429
|Oyuncularla iyi anlaşır mısın?:| Evet
|Oyunculara nasıl hitap edersin?:| Arkadaşlar,Dostlarım
|Tecrüben var mı?:| Şöyle Diyim 5 Yaşımdan Beri Oynuyourm Toplam 2 Yıl Ara Verdim Discord Gelirsen Daha Ayrıntılı Konuşa Biliriz
Kardeş Bir Şey Sorabilirmiyim? Hesapladımda Sen 5 Yaşındayken Minecraft İlk Yılındaydı?

xAbdulsametTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Discord Adresimi ekleyebilirsiniz tek başıma sunucu bile kurmuşluğum var ve referans verebilicegim sunucularda var örn:

Ivanos Network,MortisCraft,GezginOyuncu,CraftSpear

Isteyeceginiz tüm yetkilerde çalışabilirim : 6 ay photoshop kullandım > Tasarımcı için , Discord tasarımında iyiyim > Discord Tasarımcısı için , 3 yıl plugin ve maple uğraştım > Minecraft içi tüm yetkiler

Discord Adresim : xAbdulsametTR | xTheAstraL#0803

yz34

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Furkan Bey Arkadaş İsteğinizi Kabul Ettim Lütfen Bakın

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Kardeş Bir Şey Sorabilirmiyim? Hesapladımda Sen 5 Yaşındayken Minecraft İlk Yılındaydı?
138769

138770

Herkezin önünde 16 mayısta çıktığı yazıyor....
Ve oyun kesinlikle o ara paralıydı... Cracked launcher? Sanmıyorum.