Sunucu Hakkında bir kaç Problem. Time out // NoCheatPlus // vs.

Omgcigarette

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1. Sunucumda otomatik sistemlerin çalışmamasını istiyorum. Bir Plugin bulamadım. Redstone ile oto sistem yasaklayacak bir plugin ama redstone normal olarak kullanılacak.

2. Oyuncular Afk kaldıklarında sabaha karşı Time Out // Zaman Aşımı Hatası alıyor.

3. NoCheatPlus ayarlaması yapmayı bilmiyorum, oyuncuları spamdan kickliyor, muteliyor veya banlıyor. 5 dakika muteliyor ama sınırsız atıyor.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
1. Google'dan yaptığım en basit bir araştırmada şöyle bir eklenti buldum, denemedim, bilmiyorum fakat işine yarayabilir:
Redstone Clock Preventer

2. Sunucu loglarını veya sunucu lokasyonunu bilmeden bir şey diyemem.

2. NoCheatPlus asla mute veya sınırsız ban atmaz, sadece çok hızlı giriş yapanların bir süreliğine girişini engeller (30 saniye kadar) ve çok hızlı sohbeti kullanan arkadaşlara slow down tarzı bir mesaj gönderir, yavaşlamaz iseler kick atar.

Omgcigarette

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Redstone clock preventer gibi google'da olan pluginler çalışmıyor.

Son zamanlarda bir problem yaşamadım 1.8.8'e geçtiğimden beri.

Nocheatplus kickliyor, Supercensor sanırım muteliyor.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Redstone clock preventer gibi google'da olan pluginler çalışmıyor.

Son zamanlarda bir problem yaşamadım 1.8.8'e geçtiğimden beri.

Nocheatplus kickliyor, Supercensor sanırım muteliyor.

Doğru ayarlarsan NCP ve SC gibi popüler eklentilerin (en azından NCP) böyle bir problem yapacağını sanmıyorum. O bahsettiğin eklentiler neden çalışmıyor, bana bir hata dosyası vesaire at ki ona göre bir şey diyeyim.

Omgcigarette

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hata Dosyası yok, Redstone ile ilgili yapmak istediğim şey sadece normal devreler çalışsın, tekrarlayan devreler iptal edilsin.