Sunucu İsim Önerisi

Düşündüğüm İsimler

• Destan Network

Kullanılan: 1 50.0%
  • BearzCraft

Kullanılan: 0 0.0%
  • SonicMC

Kullanılan: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

Vexana

VexanaNW.batihost.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba Uzun Bir Aradan Sonra Yeniden Minecraft Sunucusu Açmaya Karar verdim ama aklıma sunucuya koymak için isim gelmiyor
isim önreisi yapabilir misiniz?
Öneriler türkçe olsun lütfen

killerpro4242

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba Uzun Bir Aradan Sonra Yeniden Minecraft Sunucusu Açmaya Karar verdim ama aklıma sunucuya koymak için isim gelmiyor
isim önreisi yapabilir misiniz?
Öneriler türkçe olsun lütfen
Kişisel olarak bir önerim yok. Sizin düşündükleriniz hakkında; SonicMC ve Destan Network bence aşırı klişe. Ayrıca BearzCraft'da "Craft" kısmı dışında bir şey daha iyi olur diye düşünüyorum. Bu gibi isimler özellikle içinde "Craft", "Network" ve "MC" geçen isimler çok klasik/klişe diye düşünüyorum. Dediğim gibi bu benim kişisel, şahsi fikrim. İyi günler, başarılar.

Vexana

VexanaNW.batihost.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kişisel olarak bir önerim yok. Sizin düşündükleriniz hakkında; SonicMC ve Destan Network bence aşırı klişe. Ayrıca BearzCraft'da "Craft" kısmı dışında bir şey daha iyi olur diye düşünüyorum. Bu gibi isimler özellikle içinde "Craft", "Network" ve "MC" geçen isimler çok klasik/klişe diye düşünüyorum. Dediğim gibi bu benim kişisel, şahsi fikrim. İyi günler, başarılar.
Bende bu yüzden isim arıyorum işte çok klişe/klasik geliyorlar ve piyasada isim kalmamış durumda boşta

Nxymn

Warum diese games? Sei doch einfach Straight.
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Kendi isminiz biraz yaratıcı öyle bir şey var ise Vexsonic,Vexmanic gibi üretebilirsin belki