kanki1444

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar;
Uzun zamandır bir faction sunucu açmayı düşünüyordum lakin daha önceki denemelerimden dersler de çıkarmam gerekiyordu.
Bu öz değerlendirmeleri yaptığımda elimde sunucu için yeterli imkan yoktu ki 15 gün kadar sonra 6-7 ay boyunca da pek olmayacak.

Neyse;
Bir faction sunucusu açmak istiyorum dediğim gibi. Bu sunucunun yapımında bana yardım edecek birileri lazım. (Mimar, Yönetici, Kurucu vs.)
Bu konuda yardım etmek isteyen arkadaşlar Discord Sunucuma (İnstagram'la uğraştım bir zamanlar) gelsinler. "!sunucuyetkiliadayi" yazsınlar ve "alımlar" kanalına geçsinler.

Not-1: Elinden geleni yapan ve etrafının farkında olan arkadaşlar başvurursa sevinirim.

Not-2: Sunucu tamamlandığında yetkili kalmayı başarmış arkadaşların (saygısızlık yahut itaatsizlikten kovulmamış/başka sunucularda çabalamak için sunucumuzu terk etmemiş kimseler) istedikleri bazı kimseleri vip yapacağım, gelirimiz uygun konuma gelirse sunucu içi çeşitli etkinlikler düzenleyeceğim. (Bu işi sadece para için yapıp, çirkin sunucu üretip, vip satıp parasına bakacak değilim ki ilk 3 ay pek bir şey elde edemeyeceğimiz de ortada)

Not-3: Yetkililerden sunucuya maddi destek çıkmalarını istemiyorum. -Arkadaşlarını davet edebilirler ve onlar da vip alabilir lakin direkt olarak ortaya bir para koymalarını istemem.-

Düzenleme-1: Discord adresim "kanki1444#7697"dir.

Düzenleme-2: Sunucuyu açtık. 1.12 sürümündedir. IP'si: batidunyasi.keyubu.com , gelin deneyelim.

KONU KİLİT

Son düzenleme:

kanki1444

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Discord kanalımda nickim trgameball. - Bana ciddi adamlar lazım, işi bilen. -

egecik432

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum discord grubuna katıldım fakat çevrimdışısın .

yz34

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
benimde aternos sw var yardım edebilirim

yz34

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
beraber yürütürüz sen istersen bilgiliyimde