SUNUCU TARAFIMCA KAPATILMIŞTIR!

Dabbe35

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu bir zamanlar güzeldi. Aslında hala güzel. Ama bir eksik var.. REKOR kısmındaki fotoğrafta en sağ üstden 3. sıra. Taba basıldığında o ismi görmediğim sürece sunucudan keyif alacağımı sanmıyorum :olgun:

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu bir zamanlar güzeldi. Aslında hala güzel. Ama bir eksik var.. REKOR kısmındaki fotoğrafta en sağ üstden 3. sıra. Taba basıldığında o ismi görmediğim sürece sunucudan keyif alacağımı sanmıyorum :olgun:
Valla sözün bittiği yer orası fakat emir kendi isteğiyle ayrılmak istedi aramızda herhangi bir problemde olmadı hala dostuz istediği zaman geri dönebileceğini kendide biliyor.

furekean

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Valla sözün bittiği yer orası fakat emir kendi isteğiyle ayrılmak istedi aramızda herhangi bir problemde olmadı hala dostuz istediği zaman geri dönebileceğini kendide biliyor.
MineTC nin resmi sitesinde banlı görünüyor.
Bu kadar sık güncelleme neden yaptınız anlamadım ve bu sonuncudan sonra yine (daha öncede oldu çünkü) Paralar gidecekmi ?
Veya warp orman yenilenecekmi ?
Sunucu çok başarılı Tanrı yanınızda olsun.
Saygılar The_Obsider

Son düzenleme:

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
MineTC nin resmi sitesinde banlı görünüyor.
Bu kadar sık güncelleme neden yaptınız anlamadım ve bu sonuncudan sonra yine (daha öncede oldu çünkü) Paralar gidecekmi ?
Veya warp orman yenilenecekmi ?
Sunucu çok başarılı Tanrı yanınızda olsun.
Saygılar The_Obsider
Para sorunu tamamen giderildi fixlendi.
Orman2 2. Aya girdiğimizde tekrar gelebilir. Emir kendi bıraktı kendisinede sorabilirsin aramızda herhangi bir sorunda yok aramız hala aynı.

TrackTerzi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucuda oynamak isterdim ancak bir şey yazsak bile göremiyeceğim bir chat olacağı için oynamayacağım.

King0606

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yeni Warplar Felan Gelme İhtimali Warmı?

SAYGILAR: The0ceanKing

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@DonsuzT 'le görüştük. O Gün sinirliydim ve kişisel bir mevzumu sunucuya yansıttım bu yüzden başta @KeremWho ve @DonsuzT 'de özür diledim. Artık MİNETC Ekibinde eski görevımde yenıden bulunacağım. Şimdiden beni seven sayan herkesi beklerim sunucuya Cuma 18:00'da aktifiz.

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@DonsuzT 'le görüştük. O Gün sinirliydim ve kişisel bir mevzumu sunucuya yansıttım bu yüzden başta @KeremWho ve @DonsuzT 'de özür diledim. Artık MİNETC Ekibinde eski görevımde yenıden bulunacağım. Şimdiden beni seven sayan herkesi beklerim sunucuya Cuma 18:00'da aktifiz.
Aramıza tekrardan hoşgeldin.