Sunucu Websitesi yaptırılacak

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
iyi günler arkadaşlar sunucu websitesi yaptırmayı düşünüyorum
buraya fazla bir şey söylemek istemiyorum detayları skypeden konuşuruz
skype adresim: hubturk1​

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
arayışımız devam ediyor.

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bütçe ne kadar? 100 tl 200 tl falansa hiç eklemiyim.

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
yapacagın işi göstermeden parayı soruyorsan hiç ekleme
Parayı söylemeden iş yaptırmayı bekliyorsan sorarım. Makul bir soru sordum. İş yapacak herkes bunu zaten soracaktır sana. Sen önce işi yaptırıp sonra sana 30 lira veriyim dersen adam ne yapacak? Bu arada özel site tasarımlarında fiyat 2000-3000 TL arasıdır bilgin olsun diye not olarak ekliyim buraya.

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Parayı söylemeden iş yaptırmayı bekliyorsan sorarım. Makul bir soru sordum. İş yapacak herkes bunu zaten soracaktır sana. Sen önce işi yaptırıp sonra sana 30 lira veriyim dersen adam ne yapacak? Bu arada özel site tasarımlarında fiyat 2000-3000 TL arasıdır bilgin olsun diye not olarak ekliyim buraya.

yapacagi işi gösterir fiyatta anlaşırsak öyle o iş yapılır zaten dostum

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
2-3 bin tl nedir kardeşim kuzenim bilgisayar mühendisliği okuyor sahibinden gibi site yaptılar özel 0dan veri tabanı yazdılar 5bin tl tuttu ve bunlar 4 kişilik ekiple yaptı sen tek başına 2 3 bin tl lik bi işi kaç ayda yapıcaksın ?

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
2-3 bin tl nedir kardeşim kuzenim bilgisayar mühendisliği okuyor sahibinden gibi site yaptılar özel 0dan veri tabanı yazdılar 5bin tl tuttu ve bunlar 4 kişilik ekiple yaptı sen tek başına 2 3 bin tl lik bi işi kaç ayda yapıcaksın ?
Türkiye'de fiyatlar maalesef düşük. Bahsettiğin tarzda bir site için 5 bin TL bile düşük. Ben, halihazırda zaten bu tarz siteleri sıfırdan yaptım. Bu sebeple 1 bilemedin en geç 2 ayda kolayca tamamlayabilirim. Diğer yandan bahsettiğin kişilerin hayatı ve düzeni var ama benim yok. Yapmayı düşünmüyorum zaten sadece ortada belirtilmiş bir bütçe olmadığı için sordum ki ilgilenenler çoluk çocuk 30 tlye iş yaptırmaya çalışıyor diye düşünüp kaçmasın.

VitalPVP

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Yardımcı Olabilirim şu an Bir Satışta Olan Sitem Var.