Bilgilendirme Sunucu Yetkili Alımları & Yetkili Olmak İstiyorum Bölümleri'nin Kuralları.

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiş.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali

Minecraft Sunucularına Alımlar

Merhaba. Sunucu Yetkili Alımları Bölümü, Yetkili Olmak İstiyorum Bölümü ve Onaylı Sunucuların Alımları Bölümü için geçerli olan Bölüm Kuralları hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

✭ Sunucunuz var ve ekip arkadaşları mı arıyorsunuz? Sunucu Yetkili Alımları Bölümü ve Onaylı Sunucuların Alımları Bölümü bunun için mevcut.

✭ Herhangi bir sunucuda yetkili mi olmak istiyorsunuz? Yetkili Olmak İstiyorum Bölümü bunun için mevcut.

✭ "Yardım", "acil", "içeri girin", "bir bakın" tarzında ifadelerden oluşan konu başlıkları bu kategoride ve alt forumlarda yasaktır.

rd6RQ3.png

Sunucu Yetkili Alımları Bölümü İçin Konu Düzeni ve Kurallar:
"Rehber olunur", "moderatör olunur" tarzı konuların açılması yasaktır. Sunucuda yetkili olmak istiyorsanız konuyu Yetkili Olmak İstiyorum Bölümü'ne açmalısınız.
✭ Hangi yetkilerden ekip arkadaşları aradığınızı konu içeriğinde belirtmeniz zorunludur. (Örneğin; admin, moderatör, rehber vb.)

rd6RQ3.png

Yetkili Olmak İstiyorum Bölümü İçin Konu Düzeni ve Kurallar:
"Rehber olunur, moderatör olunur" tarzı konular bu bölüme açılmalıdır. Sunucunuza yetkili arıyorsanız, konuyu Sunucu Yetkili Alımları Bölümü'ne açmalısınız.
✭ Hangi yetkide görev almak istediğinizi konuda belirtmeniz gerekiyor. (Örneğin; admin, moderatör, rehber vb.)
✭ Konu içeriğinde, yetkili olmak isteyen konu sahibinin dolduracağı genel bir başvuru formu bulunmak zorundadır. Başvuru formu aşağıda bulunuyor, başvuru formunu değiştirebilirsiniz.
Yetkili Olmak İstiyorum Bölümü İçin Örnek Başvuru Formu:

Adım:
Yaşım:
Görev Almak İstediğim Sunucu Türleri:
Sahip Olmak İstediğim Yetki:
Deneyimlerim:
Eklemek İstediklerim:

rd6RQ3.png

Onaylı Sunucuların Alımları Bölümü İçin Konu Düzeni ve Kurallar:
"Rehber olunur", "moderatör olunur" tarzı konuların açılması yasaktır. Sunucuda yetkili olmak istiyorsanız konuyu Yetkili Olmak İstiyorum Bölümü'ne açmalısınız.
✭ Minecraft Türk Sunucuları bölümünde hali hazırda onaylı bir konuya sahipseniz ve mevcut olan bu sunucu tanıtım konusunda belirtmiş olduğunuz sunucunuz için yetkili alımı yapmak istiyorsanız bu kısmı kullanabilirsiniz. Bu kısma açacağınız konularda, Minecraft Türk Sunucuları bölümündeki konunuzun bağlantısı bulunmalıdır.
✭ Hangi yetkilerden ekip arkadaşları aradığınızı konu içeriğinde belirtmeniz zorunludur. (Örneğin; admin, moderatör vb.)
✭ En son cevap saati 24 saatten az olan konuların güncellenmesi yasaktır ve günde en fazla 1 kez güncelleme yapılabilir.
✭ Konu içeriğinde, yetkili olmak isteyen üyelerin dolduracakları genel bir başvuru formu bulunmak zorundadır. Örnek bir başvuru formu aşağıda bulunuyor, başvuru formunu dilediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.
Onaylı Sunucuların Alımları Bölümü İçin Örnek Başvuru Formu:

Adınız:
Yaşınız:
Deneyimleriniz:
Eklemek istedikleriniz:

Ekli dosyalar

• mctr.png
    mctr.png
    52.2 KB · Görüntüleme: 5,482
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...