Sunucu Yetkili Alımları - SolidSteeds - Bending Survival 1.16.1

SolidSteed

Fake Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Alınacak Yetkililer
  1. Admin
  2. Moderator
  3. Rehber
Sunucu IP Adresi
SOLIDSTEEDS.MCSOFT.ORG:25687
SolidSteeds Yetkili Alımları

Sunucu Türü

Sunucu Açıklaması
SolidSteeds, 1.16.1 sürümünde açılan Hava, Su, Toprak, Ateş ve Chi üzerine
konu alan bir sunucudur.

Alınacak Yetkiler
Head Admin
Moderator
Helper

Şartlar
İngilizce Bilmek
Discordumuza Katılmış Olmak
Güvenilir Olmak
Biraz samimi olmak

Discord'a katılmak için bana tıkla.

Ahmet12791

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel düşünülmüş farklı bir şeyler olsun diye avatar eklentisi yapmak istemişsiniz. Ancak bir noktayı atlamışsınız. 10-15 yaş arası türk çocuklar farklı bir şey istemez ve asla oynamaya gelemez. Event var Vip çekilişi var Herkese bedava 100 spawner veriyoruz de o zaman oynarlar seve seve

SolidSteed

Fake Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Güzel düşünülmüş farklı bir şeyler olsun diye avatar eklentisi yapmak istemişsiniz. Ancak bir noktayı atlamışsınız. 10-15 yaş arası türk çocuklar farklı bir şey istemez ve asla oynamaya gelemez. Event var Vip çekilişi var Herkese bedava 100 spawner veriyoruz de o zaman oynarlar seve seve
Şu ana kadar açtığım bütün sunucular aynı türdendi, farklı yaptım. Tutmadılar :D Ama ben eğleniyorum.

SolidSteed

Fake Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Ayrıca ben de 15 yaşındayım :ciddi: Ve o tür sunuculara şimdiye kadar 1 kere girdim, 1 hafta oynadıktan sonra çıktım.

Ahmet12791

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şu ana kadar açtığım bütün sunucular aynı türdendi, farklı yaptım. Tutmadılar :D Ama ben eğleniyorum.
Biz modlu mmorpg açıyoruz. Özel launcherimiz falan var. Buildin veya java bilgin varsa katılmak ister misin? Büyücüler toprak bükebiliyorlar :D