Sunucular hakkında eleştiri

Mount44

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba öncelikle herkese, benim adım Ömrüm.Sunucu hakkında aylardır, belki de; yıllardır olan, vahim bir olayı anlatacağım:

Sunucular kısmında çoğunlukla, rezil hüsran şeyler var, örnek veriyorum. RP kısmına adam gidiyor, towny sunucu paylaşıyor. Öteki geliyor, faction sunucusu paylaşıyor pvp'e. Ve bu nedenle; saçma sapan işler oluşuyor. Ayrıca Yıllardır saçma sapan "Naruto" yada "MMORPG" Sunucularından, RP Yapamaz olduk. RolePlay kısmında, ben 2016 yılında birkez bile RP Sunucusu olduğunu görmedim, açanlarada destek yapılmadığı için. Saçma sapan sunuculara destek yapıldığı için, artık Sunucu açacaklara sesleniyorum;Lütfen şöyle saçma sapan, gereksiz Konular paylaşmayın. Hem bu benim gibi oyunculara, hemde forumu işleten, forumda emek sarfeden. Çaba gösteren Yetkililerimizin yararına olacaktır. Ve bu konuyu gören bir Rol sunucusu kurmuş kadroya sesleniyorum, Lütfen bir sunucu açın.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Sana katılıyorum.Şöyle klasik bir rpg server olsaydı çok iyi olurdu.
Bi unturned rpg'ye benzetemediler :ıslık:

Umut Savas

Ne demek yanlış? Ben mi?
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Katılıyorum. 15 saniyemi bu konuya harcadım deydi galiba

KarlMakas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Benim çok güzel bir projem var RPG hakkında ama maddi sorunlardan dolayı açamıyorum malesef.

Legoas

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Herkezin dediği gibi haklısın...
İnsanlar sunucu açacaksa planlamalı birde bence. Yani plansız iş yaparsa doğaçlama gider...
Ayrıca başka sunucularda adaletsizlik var... Bir mimar geliyor, onlara yardım ediyor(mimari) ve sunucu sahibi de direk banlıyor. Hak yiyenlerden bazı kişiler onlar...